Galerii: Roberto uue vanalinna-häärberi soolaleivapidu!

Galerii: Roberto uue vanalinna-häärberi soolaleivapidu!

“Unistuste printsessi“ saates tuntust kogunud itaallasest ärimees Roberto de Silvestri korraldas möödunud laupäeval, 1. oktoobril sõpradele ja äripartneritele oma uues vanalinnahäärberis soolaleivapeo. Roberto uus, 375-ruutmeetrine korter kuulus enne ärimees Andres Peetsile.

“Unistuste printsessi“ saates tuntust kogunud itaallasest ärimees Roberto de Silvestri korraldas möödunud laupäeval, 1. oktoobril sõpradele ja äripartneritele oma uues vanalinna-häärberis soolaleivapeo. Roberto uus, 375-ruutmeetrine korter kuulus enne ärimees Andres Peetsile.

Roberto ja Andres viskavad omavahel nalja, et korteri suurus on võrreldav ööklubi Bon Bon’iga, mis mahutab 800 inimest. Ja ega Roberto korteri avapidu palju alla ei jäänudki ööklubipeole, seda külastas ligi 100 inimest. Külastajate hulgas oli palju kauneid modelle, ärianaised Breth ja Keith Tootsi, Laura Kõrgemäe, Tiina Lätt, Iris Thomson, Annika Urm, Piia-Maria Collist, Kati Vaikre, Triinu Reinold, Beata Ushkovskaya, Gerda Sirendi, Gutiere Põldroo, Veronika Ello, Krista Uibo, Sirli Tillmann ja Maris Migur.

Kus on kaunid naised, sealt ei puudu ka edukad mehed – eestlastest oli kohal näiteks Martin Saar ja Meelis Lao, välismaa päritoluga ärimeestest Cesare Gaglardon, Gianni Kovacevic, Ranjiv Sandhu, Navid Meghji.

Uues korteris, mille Roberto ostis ilma laenuta, imetleb ta enim suurt kööki, kuhu saab pühapäeviti oma sõbrad kokku kutsuda ja nautida itaaliapärast brunchi.

Soolaleivapeo perenaine oli Jana Pulk, kes organiseeris koos Maret Soomiga kogu ürituse meelelahutuse, toitlustuse ja esinejad. Pidu kestis varajaste hommikutundideni ja jätkus klubis “Teater”.

Roberto lubas, et see pidu ei jää viimaseks. “Selleks see ju ostetud saigi!” ütles ta.

 

 

Annika Urm