Hääleta! Aitame koos Helen Adamsonil võita rahvusvahelist konkurssi

20 kommentaari
Hääleta! Aitame koos Helen Adamsonil võita rahvusvahelist konkurssi

Eelmisel neljapäeval algas Martini Royale Casting talendijahi Facebooki rahvahääletuse kolmas hääletusvoor, kus 28 finalisti seas esindab Eestit lauljatar Helen Adamson. Martini talendijahi Eesti žürii esimees ning mullu Martini meesstaariks pürginud muusik Tom-Olaf Urb kutsub kõiki Heleni poolt hääletama. Anna Sinagi oma hääl Helenile ja aita tal võita!

Eelmisel neljapäeval algas Martini Royale Casting talendijahi Facebooki rahvahääletuse kolmas hääletusvoor, kus 28 finalisti seas esindab Eestit lauljatar Helen Adamson. Martini talendijahi Eesti žürii esimees ning mullu Martini meesstaariks pürginud muusik Tom-Olaf Urb kutsub kõiki Heleni poolt hääletama. Anna Sinagi oma hääl Helenile ja aita tal võita!

„Martiniga seotud üleilmsed kampaaniad ja nendes osalevad staarid on alati väga silmapaistvad. Võimalus jalg maailma meelelahutustööstuse ukse vahele saada annab kindlasti igaühele hindamatud kogemused, mis aitavad oma unistuste ja plaanide elluviimisel,“ ütles muusik Tom-Olaf Urb, Martini Royale Casting talendijahi Eesti žürii esimees.

„Mina sain tänu eelmise aasta Martini talendijahil osalemisele palju vunki edasiliikumiseks ja tahan, et ka Helenil oleksid samad võimalused. Elan talle kaasa ning leian, et võiksime toetada kõiki eestlasi, kes on jõudnud rahvusvahelisele areenile,“ lisas Tom-Olaf Urb, kes osales eelmisel aastal Martini meesstaari talendijahil.

Pärast kahte hääletusvooru on Helen Adamson oma hääletusgrupis ligi 2800 häälega teisel kohal. Martini Facebooki fännilehel siin saab veel järgmise kahe nädala jooksul anda hääle oma lemmiku poolt.

 „Konkureerin endiselt esikoha pärast Bulgaaria neiuga, kes pärast teist hääletusnädalat edestab mind umbes saja häälega. Olen tänase seisuga küll teisel kohal, kuid loodan, et mu fännid ja toetajad hääletavad sama usinalt ka kahe viimase hääletusvooru jooksul ning mul õnnestub taas oma grupis esimeseks tõusta ning üldkokkuvõttes nelja parima hulka tulla,“ ütles Martini naisstaariks pürgiv lauljatar Helen Adamson.

Martini Royale talendijaht on ülemaailmne otsing, et leida naist, kes kehastab kõige paremini Martini filosoofiat „Õnn on elustiil“. Enam kui 3500 kandidaadi seast valis rahvusvaheline žürii, eesotsas prantsuse kingadisainer Christian Louboutiniga, välja 28 naist.

Rahvahääletuse ja žürii valiku tulemusel jõuavad oktoobris Milanos toimuvasse lõppfinaali seitse naist, kelle seast selgitatakse välja Martini uus naisstaar, kes saab lisaks aule ja kuulsusele 150 000 eurot, 12 paari prantsuse kingadisaineri Christian Louboutini kingi ja 12 komplekti disainerrõivaid.

Hääleta siin ja aita Helen Adamsonil võita!

Sarnased artiklid