Hefneril uus silmarõõm. Ekskallim Crystal Harris plaanib kihlasõrmust müüa?

Hefneril uus silmarõõm. Ekskallim Crystal Harris plaanib kihlasõrmust müüa?

Murtud südamega 85-aastane Playboy asutaja Hugh Hefner, kelle kaunis noor pruut Crystal Harris enne pulmi hülgas, oli helde mees ning jättis vaatamata armastatu alatule käitumisele Crystalile nii talle varem kingitud Bentley sõiduauto kui hinnalise kihlasõrmuse, mille väärtuseks on umbes 90 000 dollarit.

Hüljatud 85-aastane Playboy asutaja Hugh Hefner, kelle kaunis noor pruut Crystal Harris enne pulmi maha jättis, oli helde mees ning jättis vaatamata armastatu alatule käitumisele talle nii varem kingitud Bentley sõiduauto kui hinnalise kihlasõrmuse, mille väärtuseks on umbes 90 000 dollarit.  Vanahärra ise aga naudib juba uue kaunitari Anna seltskonda.

(Pilt: vasakul on Hugh’i uus silmarõõm Anna Sophia, paremal ekskihlatu Crystal Harris

Daily Mail väidab, et Crystal on viinud sõrmuse juveelitöökotta, et selle väärtust hinnata, ning plaanib hinnalise kingi maha müüa. Juveelipoe juhataja on meediale Crystali külaskäigust nii mõndagi huvitavat pajatanud. Meelelahutusleht TMZ väidab, et Crystal olla tunnistanud juveelimüüjale, et tal polnud vanahärraga algusest peale tõsiseid abieluplaane. Kui juveelimüüja ütles naisele, et tal on kahju, et Hefneriga asjad ebaõnnestusid,  siis olla kaunitar vastanud: “Nalja teete või? See oli vaid reklaamitrikk!”

Ühe teise Ameerika väljaande RadarOnline väitel on preili Harris kinnitanud, et tal pole veel kindlat plaani, mida sõrmusega teha. “Käisin vaid turuhinda uurimas,” lisas kaunitar. Rahaahneks kullakaevajaks ei saa Crystalit siiski nimetada, sest neiu pakkus sõrmust kõigepealt tagasi selle kinkijale Hefnerile, kes olla öelnud, et Crystal võib selle endale jätta.

Kuigi Hefner võib kahetseda, et hinnalise sõrmuse ekspruudile jättis, siis tundub, et silmarõõmudest sel härral puudust ei ole. Alles paari päeva eest kirjutas Hefner oma Twitteri lehel, et tal on nüüd uus parim sõbranna, vihjates teisele 25-aastasele Playboy modellile Anna Sophia Berglundile. “Nüüd, kui Crystal on läinud, on Anna mu uus parim sõbranna,” tweedib vanahärra Crystali hea sõbranna kohta. “Ta on tõesti üks miljoni seast”. 

Buduaar.ee