Helen Randmäe “Minu meelest on positiivne, kui sul on inimene, kellega kõike jagada!”

Helen Randmäe, kes kunagi laulis Nexuse tüdrukutebändis, lõpetas eelmise aasta kevadel Tallinna Ülikooli Balti Filmi ja Meedia Kooli magistrina kommuniktatsioonijuhtimises. Nüüd töötab ta Tallinna Laste Turvakeskuses oma erialal. Buduaar uuris, kuidas talle amet meeldib ning kas teda ka laulmas kuuleb.

Helen räägib, et kommunikatsioonijuhina töötades meeldib talle enim see, et hästi palju peab olema loovat mõtlemist ja huvitavaid ideid, mismoodi ja kuidas tegutseda. 

 

Helen Randmäe, kes kunagi laulis Nexuse tüdrukutebändis, lõpetas eelmise aasta kevadel Tallinna Ülikooli Balti Filmi ja Meedia Kooli magistriõppe kommuniktatsioonijuhtimises. Nüüd töötab ta Tallinna Laste Turvakeskuses oma erialal. Buduaar uuris, kuidas talle ta amet meeldib ning kas teda ka laulmas kuuleb.

Helen räägib, et kommunikatsioonijuhina töötades meeldib talle enim see, et hästi palju peab olema loovat mõtlemist ja huvitavaid ideid, mismoodi ja kuidas tegutseda. Samuti meeldib talle, et ei ole kindlaid ettekirjutatud reegleid. Miks ta just selle töö valis, vastab Helen: “Tundus sel hetkel õige samm olevat. Ja olin just lõpetanud ka sama eriala, tahtsin järgi proovida õpitu ka praktikas, et ei jääks ainult teooria tasemele.”

Helen tantsib tantsutrupis Egoiste ning tema sõnul on ka laulmine nüüd järjest hoogu sisse saanud ning varsti saab näha teda uuesti laval lauljana. Ta teadis juba väiksena, et tahab lauljaks saada. Päris pisikesena oli Helenil aga kindel mõte hakata kingituste pakkijaks. Kui Helenilt küsida, milline amet tal oleks, kui peaks tööd vahetama, siis vastab ta:”Võibolla üritusturunduses või PR firmas poleks ka paha!” Tuleviku kohta ütleb ta aga niipalju: “Kes seda teab, mulle ei meeldi prognoosida. Tuleb see, mis tulema peab.” 

On levinud arvamus, et karjääri on lihtsam vallalisena teha, kuid Helen arvab teisiti:”Minu meelest see on ainult positiivne, kui sul on inimene kõrval, kellega kogu aeg kõike jagada.” Helen on õnnelikus suhtes Prike tegevjuhi Reigo Randmetsaga. 

 

Buduaar.ee