Heti Tulve tahaks olla Mehhiko seebiseriaali kangelane!

9 kommentaari

/Rubriik: 7 küsimust/ Tänase /Rubriik 7/ vastustest saame teada, et Heti Tulve arvates peab inimene vähemalt kord elus olema südantlõhestavalt armunud ning talle meeldiks proovida Hollywoodi staaride stilisti või toidukriitiku ametit.

/Rubriik: 7 küsimust/

Tänase /Rubriik 7/ vastustest saame teada, et Heti Tulve arvates peab inimene vähemalt kord elus olema südantlõhestavalt armunud ning talle meeldiks proovida Hollywoodi staaride stilisti või toidukriitiku ametit.

1. Mis on Sinu isiklik arvamus sellest üldlevinud inglise keelsest väljendist ”There is no such thing as bad publicity” (ehk siis, et halba reklaami pole olemas)
Isegi kui mõni skandaal või negatiivse alatooniga ülespuhutud teema tundub inimestele kohe alguses väga traagiline ja stressitekkitav, siis õnneks toimub erinevaid skandaalikesi meie tänapäeva ühiskonnas niivõrd tihti ja palju, et peagi on kõik ununenud ning alateadvusse jääb vaid õrn teadmine teatud "reklaamist". Seega ilmselt on ütlusel tõepõhi all…eriti kehtib see meediamaastikul ringlevate ning tegutsevate tegelaste kohta.

2. Paljud avaliku elu tegelased Eestis väidavad tagasihoidlikult, et Eestis pole staare, et on tuntud inimesed. Mis Sina arvad, kas Eestis on staare? Kes on ”staar” Sinu mõistes?
Eestis ikka on staare-meie staarid on lihtsalt väiksema kaliibriga staarid, kui paigutada taustsüsteemiks kogu maailmas staarindus. Kuna Eesti näol on tegu niivõrd väikese riigiga, kus kõik siiski kõiki teavad ja tunnevad ning staaridele elule on ligipääs lihtsam kui mujal maailmas, siis Eestis ei saagi tekkida fännide hulgas staarihullust ega staarifanatismi, kuna kõikide eludega ollakse kursis, paljusid on oma silmagagi nähtud, näpuga katsutud, seega ei saa kedagi paigutada ebajumala staatusesse, kus inimesed nutavad ja hulluvad oma iidoleid nähes! Selliseid ilminguid saab täheldada suuremates ühiskondades, kus staaride elud tunduvad magusad ja kättesaamatud.

3. Palun nimeta oma äranägemise järgi 7 tähtsamat asja, mida inimene peaks kindlasti elu jooksul kogema-tegema.
Olla hingepõhjani ja südantlõhestavalt armunud, liblikad kõhus tiirutamas suutma tingimusteta armastada, saama lapsevanemaks, reisima ning kogema, nägema uusi ning põnevaid kultuure ja riike, nutma,  naerma…see nimekiri
on lõputu…Elus peaks kõike tegema, millest unistatakse…ja mida hinges soovitakse…ja täisväärtuslikult tuleks elada, et tagasi vaadates elule oleks, mida meenutada!

4. Millised oleksid 7 tööpakkumist, mida Sa tagasi ei lükkaks?
Hmm…nimetaks siis võib-olla hoopis naljakad töökohad, mis tunduvad päris põnevad…
*Mehhiko seebiseriaalis kangelanna mängimine
*Hollywoodis staaride isiklik stilist
*Travel&Living kanali eksootiliste reisisarjades saatejuht
*toidukriitik
*kuulumine Cirque du Solei truppi
*olla väikese mõnusa koduse hotelli pidajanna kaunis Toscanas
*kuuluda NASA kosmonautide ridadesse

5. Millised oleksid Sinu 7 soovitust vaba aja veetmiseks?
Veeta aega oma perega, sõpradega, vanade heade tuttavatega, kellega pole ammu olnud aega suhelda, aga oled kogu aeg lubanud kokku saada, minna loodusesse jalutama, lugeda raamatuid, koos sõpradega köögis toiduga improviseerida ning vaaritada, minna toredale vabaõhu kontserdile /etendusele no ja tegelikult on neid soovitusi jälle miljoneid, olenevalt aastaajast, ilmast jne. Ja mõnikord aeg-ajalt on mõnus veeta kogu päev voodis, laisalt naljakaid filme vaadates ja tunda ennast lihtsalt hästi.

6. Nimeta palun 7 asja, mida Sa endale ihkaksid osta, aga pole veel mingil põhjusel ostnud?
*lahedat antiikset lauda esikusse
*kuumasid lokirulle
*uut iBooki
*suvemaja Ibizal
*Audi S5
*Bottega Veneta nahast punutud kirjut kandekotti
*osalust NatJets'is

7. Palun nimeta 7 oma lemmik meigi- või hooldustoodet?
*YSL Volume effet faux cils (ripsmetušš)
*YSL Touche eclat peitepliiats
*Guerlain terracota päikesepuuder
*Chantecaille jumestuskreem
*ESPA- näoõli
*Creed parfüüm- spring flower
*Jucy Tubes huuleläiked

/Toimetas Merlyn Uusküla/