Hittsaatest “Tantsud tähtedega” lahkusid Erika Salumäe ja Kristjan Kuusk

7 kommentaari

Kanal 2 hittsaatest “Tantsud tähtedega” pidid seekord lahkuma olumpiavõitja Erika Salume ja proffitantsija Kristjan Kuusk. Publikult kõige vähem punkte saanud tantsupaar olid siiski väga positiivselt häälestatud ja rahul, et said saates osaleda .

Kanal 2 hittsaatest “Tantsud tähtedega” pidid seekord lahkuma olümpiavõitja Erika Salume ja profitantsija Kristjan Kuusk. Publikult kõige vähem punkte saanud tantsupaar oli siiski väga positiivselt häälestatud ja rahul, et said saates osaleda .

 

Esimesena astusid ülesse rammumees Argo Ader ja tantsutreener Helena Liiv. Suurepärase tangoga kogus eelmise nädala võidupaar tervelt 27 punkti.

Teiseks tantsupaariks olid juuksuriametiga leiba teeniv Lauri Pedaja ja tantsustuudiot pidav Kristina Tennokese. Megalaheda džaiviga löödi rahvas käima ja teeniti kohtunikelt 26 punkti.

Järgmiseks paariks olid olümpiavõitja Erika Salumäe ja nooruke tantsutreener Kristjan Kuusk. Surmtõsise tangoga tervitati Piret Järvist ja teeniti žüriilt 23 punkti.

Neljanda paarina astusid tantsupõrandala proffitantsija Veiko Ratas ja hõbehäälne Maarja-Liis Ilus. Ääretult tempoka ja lustaka džaiviga teeniti kohtunikekogult tervelt 29 magusat punkti.

Paljudele naljaka nimega tunduv tantsutreener Marko Kiigajaan ja poliitik Evelyn Sepp esitasid kohtuniku Merle Klandorfi sõnul saate parima tango. Seksika ja pingsa tantsuga teeniti 28 punkti.

Kuuenda paarina esitasid oma tantsu Mairold Millert ja ninjapiiga Piret Järvis. Mõnusa ja lustaka džaiviga teeniti kokku 27 punkti.

Viimase paarina kõpsutasid tantsukingi profitantsija Kaisa Oja ja Hendrik Normann. Kaisa sõnul on nad saates eesmärgiga, et saaks ikka nalja ka. Energilise džaiviga ja huvitava särgiga teeniti žüriilt 24 punkti.

Rahva tungival soovil pidid oma tantsud uuesti esitama Mairold ja Piret ning Erika ja Kristjan. Viimases heitluses jäid peale Mairold ja Piret, mistõttu pidid saatest lahkuma olümpiavõitja Erika Salumäe ja Kristjan Kuusk.

 

Leemet Prits

Buduaar.ee Tegevtoimetaja