Hugh Jackman: Ka mehed võivad nutta!

13 kommentaari
Hugh Jackman: Ka mehed võivad nutta!

Hugh Jackman võtab filmis ”Les Miserablès” oma tiiva alla kellegi teise lapse. Ka Jacki ema lahkus mehe elust, kui too oli alles poisike.

Hugh Jackman võtab filmis ”Les Miserablès” oma tiiva alla kellegi teise lapse. Ka Hughi ema lahkus mehe elust, kui too oli alles poisike.

44aastane näitleja Hugh Jackman on alati olnud avatud ja sõbralik. Emast rääkides muutuvad ta silmad aga niiskeks.

”Olin 8aastane, kui mu ema jättis minu, õe ja isa. Tulin koolist koju ja avastasin, et mu ema oli reisinud Inglismaale. Arvasin, et ta läks vaid puhkusele, kuid ta ei tulnudki tagasi. See oli valus hoop,” rääkis Hugh Soome ajalehele Ilta Sanomat.

Lapsena ei saanud Hugh aru, miks ema neid hüljanud oli. Vanemana hakkas ta teda aga paremini mõistma. Ta võttis emaga ühendust ja nad leppisid ära.

Intervjuu teemaks on veel näitleja uus film ”Les Miserablès”. Hugh võttis filmi väga hinge, sest see räägiks nagu tema elust. Nimelt võtab ka mehe tegelaskuju Jean Valjean oma tiiva alla kellegi teise lapse.

”Lugu puudutab mind sügavalt. Usun, et iga lapsevanem mõistab, kui tähtis on lapse jaoks armastus. Ka siis kui laps pole tema oma,” rääkis Hugh.

Hughi on korduvalt valitud maailma seksikaimate meeste hulka. Sellest hoolimata väidab ta, et pole mingi macho.

”Ka mehed võivad oma tundeid välja näidata. Mina nutan paljude asjade peale. Meel läheb härdaks juba siis, kui kuulan kurba muusikat,” tunnistab Hugh.

 

Buduaar.ee

Sarnased artiklid