Ibiza tantsutüdruk Annett Grossfeldt: Täismeigiga randa minna oleks lollus

Ibiza tantsutüdruk Annett Grossfeldt: Täismeigiga randa minna oleks lollus


Promootor ja Haremi tantsutüdruk Annett Grossfeldt pühkis juuni alguses Eestimaa tolmu jalgadelt ja siirdus Hispaaniasse tantsima. Uurisime, kuidas Annetil Ibiza peoparadiisis läheb.

Promootor ja Haremi tantsutüdruk Annett Grossfeldt pühkis juuni alguses Eestimaa tolmu jalgadelt ja siirdus Hispaaniasse tantsima. Uurisime, kuidas Annetil Ibiza peoparadiisis läheb.

Särtsakas tantsutüdruk on nüüdseks ligi nädalajagu Ibiza saarel olnud. Neiu sõnul on tal ikka veel sisseelamisaeg. Annett töötab tantsijana ühes Ibiza popimas ööklubis Amnesia, kus korraldatkse saare kõige kreisimaid pidusid. 13. juunil toimus klubis suur avapidu, mis oli Annetti sõnul viimase peal. „Ma ei ole kunagi käinud nii suures klubis, kus on nii palju inimesi. See on väga võimas tunne – tantsid ja selline inimeste meri on sinu all! Koju saime alles hommikul kell 10,“ muljetab kaunitar ja lisab, et avapidu oli päris väsitav kogemus, kuna tantsida tuli tavalisest kaks korda kauem.

Koduigatsust neiu tundma ei pea, kuna peale Annetti töötab Amnesia klubis veel kolm eesti tüdrukut – Gerli, Elina ja Olga. Algul saarele saabudes koosnesid tüdrukute vabad hetked peamiselt Amnesia restoranis lõunatamisest ja rannamõnude nautimisest. „Nüüd oleme rohkem kodused, teeme kodus süüa ja siis tutvume kõigega,“kirjeldab Annett oma päevi. Kuigi saarel on oldud üsna vähe aega, tunneb neiu ennast seal väga koduselt.

Kohalikud on tütarlapse sõnul meeldivad ning tõmmud lõunamaa pojad kauneid eesti neidusid veel kimbutama ei ole tikkunud. „Kohalikud mehed tunduvad viisakad, kuigi klubis olen rohkem näinud ja rääkinud välismaalastega. Ka poemüüjad ja ettekandjad on väga sõbralikud ja viisakad,“ on tantsutüdruku mulje hispaanlastest positiivne.

Pärisime Annettilt, kuidas ta ennast kõrvetava lõunamaa päikese eest kaitseb, tulipunaseks kõrbenud nahaga tantsijat ei taha ju ilmselt keegi näha. Neiu sõnul on tal kaasas mitu erineva kaitsefaktoriga kreemi ja näo ning sünnimärkide tarbeks korralik 40 SPFiga päikseskeem. Mõnusat Hispaania päikeselist ilma naudib Annett ilma meigita. Kuna esinemiste tarbeks tuleb isegi palavas hispaanias ennast tugevamalt meikida, siis eelistab neiu vabal ajal lasta oma nahal hingata. „Täismeigiga randa minna oleks lollus,“ sõnas tantsutüdruk.

Annett ei tea kauaks ta täpselt Ibizale peatuma jääb, kuid suve veedab ta kindlasti seal, kuigi tunneb puudust oma kodumaale jäänud kallimast. Soovime ka omalt poolt tüdrukutele mõnusat elamust maailma parimas pidutsemiskohas!

 

 

Anu Lohk

Buduaar.ee