Indrek Galetin üllatab jälle!

16 kommentaari
Indrek Galetin üllatab jälle!

Eelmine aasta alasti staaride aktifotodega avalikkuse ette tulnud ning heategevusliku oksjoniga 123 000 krooni Aidsi ennetuskeskusele annetanud skandaalne fotograaf Indrek Galetin üllatab jälle.

Eelmisel aastal alasti staaride aktifotodega avalikkuse ette tulnud ning heategevusliku oksjoniga 123 000 krooni aidsi ennetuskeskusele annetanud skandaalne fotograaf Indrek Galetin üllatab jälle.

„Kuna esimene isikunäitus „Amour-Vahet pole“ oli väga edukas, siis plaanisin teha ka teise osa ja kutsusin poseerima ühe oma tuttava. Tema aga ütles nii, et enne ta ei poseeri, kui fotode oksjoniraha läheb heategevuseks loomade varjupaigale,“ jutustab fotograaf Indrek Galetin oma uue näituse ideest Buduaarile.

Koos tuttavaga võttiski Indrek nõuks, et järgmine näitus peab tulema loomade-eri, kus piltidel on kujutatud tuntud ja vähemtuntud inimesed koos loomadega. „Pildid peaksid olema sarnased minu näituse „Amour-Vahet pole“ piltidele. Erinevus seisneb ainult selles, et tegu on värviliste portreefotodega. Idee ja lõpptulemus peaks jääma samaks: natuke paljast ihu, tuntud inimesed ning heategevus oksjoni näol,“ kergitab piltnik  saladuseloori.

Indreku sõnul on oma JAH-sõna ja nõusoleku osalemiseks andnud juba väga paljud ja isegi need persoonid, kes esimesest näitusest ära ütlesid!

Eelmisest näitusest võtsid osa: Lenna Kuurmaa, Piret Järvis, Mari-Leen Kaselaan, Rolf Junior, Charlene Rennit, Leemet Prits, Beatrice, Anu Saagim, Risto Kask, Karolin Kuusik, Daana Ots, Madis Räästas jpt.


Leemet Prits

Buduaar.ee Tegevtoimetaja