Iris Vesik: Plaat tuleb välja siis, kui on valmis!

Iris Vesik: Plaat tuleb välja siis, kui on valmis!

Noor lauljanna Iris Vesik on üks nendest, kes pürgib samuti selle aasta Eurovisioonile, esitades konkursil „Eesti Laul“  laulu „Astronaut.“ Tänases ETV saates „Terevisioon“ intervjueerisid saatejuhid Katrin Viirpalu ja Urmas Vaino Irist, uurides, kuidas on enesetunne enne peagi tulevat konkurssi.

Noor lauljanna Iris Vesik on üks nendest, kes pürgib samuti selle aasta Eurovisioonile, esitades konkursil „Eesti Laul“ oma laulu „Astronaut.“ Tänases ETV saates „Terevisioon“ intervjueerisid saatejuhid Katrin Viirpalu ning Urmas Vaino Irist, uurides, kuidas on enesetunne enne  tulevat konkurssi?
Urmas Vaino küsimus: „Kas sul on ootused ka konkursi suhtes, kuhu üritad pürgida, näiteks 3. koht oleks väga hea, kuid tahaks siiski võita?“   Iris: „Ma proovin mitte mõelda, kuhu ma oma looga jõuan – peamine on tore esitus.“

Iris rääkis samuti, et tema esimene plaat on hetkel veel tegemisel, millal see lõplikult valmis saab, neiu öelda ei osanud. „Plaat tuleb välja siis, kui on valmis, ei oska öelda, millal see juhtub,“ rääkis ta. Põhjendades pikka protsessi plaadi kallal rääkis ta nõnda: „Ma tunnen, et see ei ole veel valmis. Ma tahan, et plaat oleks terviklik, sest ma olen alles nii noor muusik ja mul ei ole kindlat stiili välja kujunenud, aga küll ta tuleb”.

Kas on Irisel ka sabin „Eesti Laul“ konkursiga seoses? „Väike närv ikka on, aga mitte suure lava või rahvamassi ees, vaid sellepärast, et kõik ikka õigeks ajaks valmis saaks,“ rääkis Iris telesaates „Terevisioon.“

Buduaar.ee