Jaagup Kreemi lapsed kuulavad nii rokki kui klassikalist muusikat

Terminaatori laulja Jaagup Kreemi fännavad tuhanded, aga staar ise fännab endale kalleid inimesi, nagu näiteks oma lapsi. Jaagupi lapsed omakorda aga fännavad täiesti erinevat muusikat, alates Linkin Parkist ning lõpetades klassikalise muusikaga. 

"Ma ei saa öelda, et ma kedagi kohe hullult fännan. On inimesi, kes mulle korda lähevad, ja on asju, mis panevad mind tahtma olla parem inimene, on hetki, mida tahaks uuesti ja uuesti läbi elada," räägib Jaagup. Laulja kaks kallist last fännavad täiesti erinevat muusikat. "Mu laste muusikaline maitse on väga erinev, kui Robin Riole meeldib raskem musa - Linkin Park, Rammstein, My Chemical Romance, siis Annabelile meeldib klassikaline muusika, kuigi ta peab ka lugu muust!"

 

 

Terminaatori lauljat Jaagup Kreemi fännavad tuhanded, aga staar ise fännab oma kalleid inimesi, nagu näiteks oma lapsi. Jaagupi lapsed omakorda aga fännavad täiesti erinevat muusikat, alates Linkin Parkist ning lõpetades klassikalise muusikaga. 

“Ma ei saa öelda, et ma kedagi kohe hullult fännan. On inimesi, kes mulle korda lähevad, ja on asju, mis panevad mind tahtma olla parem inimene, on hetki, mida tahaks uuesti ja uuesti läbi elada,” räägib Jaagup. Laulja kaks kallist last fännavad täiesti erinevat muusikat. “Mu laste muusikaline maitse on väga erinev. Kui Robin Riole meeldib raskem musa – Linkin Park, Rammstein, My Chemical Romance, siis Annabelile meeldib klassikaline muusika, kuigi ta peab ka lugu muust!”

Tene Sommer