Jaanuarikuu Buduaar Girls Nighti peo särtsakaimaks valiti pildil nr 11 olev neiu

Jaanuarikuu Buduaar Girls Nighti peo särtsakaimaks valiti pildil nr 11 olev neiu

Buduaari üllatusi täis pidudesari Buduaar Girls Night leiab aset iga kuu viimasel laupäeval Klubis Teater ning on kõikidele naistele alati tasuta. See on üritus, kust ei puudu kunagi seksikad meestantsijad, šampanja ning mis kõige olulisem – palju ilusaid ja toredaid naisi. Loodetavasti tuleb nendele pidudele alati kokku ka palju buduaarikaid, kes meie B-turul, foorumis või kommentaariumites suhtlevad.

Buduaari üllatusi täis pidudesari Buduaar Girls Night leiab aset iga kuu viimasel laupäeval Klubis Teater ning on kõikidele naistele alati tasuta. See on üritus, kust ei puudu kunagi seksikad meestantsijad, šampanja ning mis kõige olulisem  palju ilusaid ja toredaid naisi. Loodetavasti tuleb nendele pidudele alati kokku ka palju buduaarikaid, kes meie B-turul, foorumis või kommentaariumites suhtlevad.

Nagu tavaks saanud, valis Buduaar ka sel korral viimasest peogaleriist välja 12 kõige särtsakamat naist, kelle seast Sina, kallis lugeja, saad valida välja oma lemmiku ja talle oma hääle anda.

 

Sel korral valisid Buduaari lugejad Buduaar Girls Night peo särtsakaimaks tüdrukuks pildil number 11 oleva neiu. Palju õnne võitjale ka Buduaari tiimi poolt! Selleks, et auhind kätte saada, palume võitjal Buduaariga ühendust võtta kahe nädala jooksul. Auhinnaks on sel korral The Body Shopi lõhnavesi Madagascan Vanilla Flower!

Buduaari kontaktid:

email: info@buduaar.ee

kontaktnumber: (+372) 617 71 58

aadress: Narva mnt 13, II korrus