Jessica Alba teenis uue soenguga 10 miljonit dollarit

20 kommentaari
Jessica Alba teenis uue soenguga 10 miljonit dollarit

Tumedate pikkade juustega näitlejanna Jessica Alba läbis suure stiilimuutuse värvides juuksed blondiks ja lõigates need lühikeseks. Uus stiil ei ole siiski staari vaba valik vaid reklaamitrikk. Nimelt katsetati USAs uusi Microcut mikrolainekääre, mis väidetavalt suudavad panna juuksed 4 korda kiiremini kasvama ja taastuma. Et tehnikaime võimalikult suurt populaaarsust võidaks, otsustati eksperimenti kaasata mõni kuulus naine, kes lubaks oma juuksed maha lõigata.

Tumedate pikkade juustega näitlejanna Jessica Alba läbis suure stiilimuutuse värvides juuksed blondiks ja lõigates need lühikeseks. Uus stiil ei ole siiski staari vaba valik, vaid reklaamitrikk, mille eest maksti talle 10 miljonit dollarit. Nimelt katsetati USA-s uusi Microcut mikrolainekääre, mis väidetavalt suudavad panna juuksed 4 korda kiiremini kasvama ja taastuma. Et tehnikaime võimalikult suurt populaaarsust võidaks, otsustati eksperimenti kaasata mõni kuulus naine, kes lubaks oma juuksed maha lõigata.

Kuna enamus kuulsatel Hollywoodi staaridel on juuksepikendused, jäi Microcuti valik Jessica Albale, kes ei andnud end küll odavalt kätte, aga jäi siiski 10 miljoni dollari eest nõusse. Lapsega kodus olev Jessica, kes pole viimasel ajal uusi huvitavaid filmirollipakkumisi saanud, oli nõus eksperimendis kaasa lööma ega teinud saladust ka rahasumma osas, mis talle selle eest maksti.

“Miks mitte lõigata juuksed maha, kui teenid sellega 10 miljonit dollarit. Siiani pole ma sellist raha ühegi filmirolliga teeninud ja mõelge kui palju tööd ma pean tegema ühe filmiga sellise summa nimel.”

Jessica ütleb, et juuksekahjustusi ta ei karda, sest tal on tugevad juuksed ja küll need taas pikaks kasvavad. “Mul ei ole õnneks ja eluks juukseid vaja, juustel on hoopis mind vaja,” naerab Jessica.

Microcut omakorda lubab, et imekäärid aitavad Jessical endises pikkuses juuksed tagasi saada juba 3 kuu pärast.

Buduaar.ee 

*****
APRILL!