Kairi Õigemeel on leidnud “selle õige”

63 kommentaari
Kairi Õigemeel on leidnud “selle õige”

Superstaar Birgit Õigemeele väike õde Kairi on püsisuhtes olnud poolteist aastat ning on veendunud, et just Olari on tema jaoks see ainus ja õige inimene. Buduaar uuris Kairi käest, kuidas suhet tugeva ja ilusana hoida.  

Superstaar Birgit Õigemeele väikeõde Kairi on püsisuhtes olnud poolteist aastat ning on veendunud, et just Olari on tema jaoks see ainus ja õige inimene. Buduaar uuris Kairi käest, kuidas suhet tugeva ja ilusana hoida.

Kairi on kõigest 20aastane, kuid juba on ta enda sõnul leidnud selle ainsa ja õige enda kõrvale. “Minu praegune suhe on kestnud 1,5 aastat ja see on ka minu kõige pikem püsisuhe. Olen mõelnud ka meie tuleviku peale ja teinud plaane, milliseks võiks kujuneda meie suhe. Ma võin kindel olla selles, et tema on minu jaoks ainus ja õige inimene, kujutan ette tulevikku koos temaga!” õhkab Kairi Buduaarile.

Neiu arvates püsib suhe siis, kui kahe inimese vahel on usaldus ja teineteise mõistmine. “Kindlasti peab olema suhtes ka teineteisega arvestamist, kuna muidu ei püsi suhe tervikuna. Nooremas eas on palju armukadedust ja see pole suhte puhul üldse hea,” räägib Õigemeel ning lisab, et noor inimene peab oskama mõelda, mida ta suhtest tahab ja ootab ning kas see suhe on pingutamist väärt.

Sagedaste lahkuminekute põhjuseks on Kairi arvates teineteise mitte tundmaõppimine. “Ma arvan, et kui inimesed ei õpi teineteist piisavalt tundma, siis tekivad tülid ja erimeelsused, mis viivad lahkuminekuni! Kunagi ei tasu liiga kiiresti loobuda oma suhtest. Kui kahe inimese vahel on olemas tugevad tunded ja armastus, siis peaks vaeva nägema selle nimel, et suhe jääks püsima.”

Noore lauljatari heaks suhtehoidmise nipiks on piisava hingamisruumi andmine ning suhte tugevana hoidmine. “Alati tuleb kasuks ka see, kui paarisuhtes on palju ühistegevusi. Hoidke oma lähedasi ja näidake välja oma tundeid neile, kes on teile kallid!” ütleb Kairi soovituseks Buduaari lugejatele.

 

 

Getter Lukjanov