Kaunis naine, kiirusta! Vaid 17. juulini veel võimalus modellivõistlusele kandideerida

Kaunis naine, kiirusta! Vaid 17. juulini veel võimalus modellivõistlusele kandideerida

Kolmandat suve järjest pakub Buduaar koostöös lahkete toetajatega kaunitele ja julgetele noortele naistele võimaluse saada märgatuks, et järgneva aasta jooksul teha oma põhitöö kõrvalt aeg-ajalt ka modellitööd.  Et modelliomadustega kenad tüdrukud üle Eesti üles leida, avati pea kuu aega tagasi Evian Summer Model 2013 võistluse alamleht, kuhu kandideerijad saavad veel paar päeva lisada endast fotod ja enesetutvustuse.

Kolmandat suve järjest pakub Buduaar koostöös lahkete toetajatega kaunitele ja julgetele noortele naistele võimaluse saada märgatuks, et järgneva aasta jooksul teha oma põhitöö kõrvalt aeg-ajalt ka modellitööd. 

Et modelliomadustega kenad tüdrukud üle Eesti üles leida, avati pea kuu aega tagasi “Evian Summer Model 2013″ võistluse alamleht, kuhu kandideerijad saavad veel paar päeva lisada endast fotod ja enesetutvustuse. 

Kena, julge ja särav naine, kui sa oled otsustanud end proovile panna ja sooviksid olla üks meie finalistidest ja julged unistada peavõidust, siis palun kiirusta! Lisa oma kandidatuur nüüd, sest pärast 17. juuli südaööd seda enam teha ei saa.

Kuna kutsume finaalvõistlusele ka viis hääletajate lemmikut, lukustame kandidatuuri lisamise kaks päeva varem, kui hääletustulemused  fikseeruvad. See on piisav aeg, et ka viimaste lisajate hinnete keskmine stabiliseeruks ja järjestustulemus oleks igati aus. Hääletamise tulemused selguvad 19. juuliks.

Otsustasid, et elad noorelt ja võtad vastu kõik hea, mis elu sulle pakub? Oma modelliraamatu saad üles lisada SIIN

Arvesta palun ka sellega, et sul oleks võimalus nii 27. juulil Pärnusse finaalvõistlusele tulla kui ka sellega, et sinu esimene modellitöö leiab aset juba järgmisel nädalal Tallinnas.

Kui pääsed finaali, siis tea, et finalistid pakuvad Pärnu rannaüritusel Monster Music Festivali publikule silmailu õige mitmes võistlusvoorus, sest soovime kindaks teha, kellel on modellitööks parimad eeldused. Saab tantsida, saab reklaamfotole poseerida, saab catwalk´i ja ka telereklaami ülesandega end proovile panna.

Kõigile kümnele finalistile on juba garanteeritud uhke auhinnafond ja kõige säravam kaunitar saab lisaks modellitöödele nii reisida kui ka kallitest kauplustest luksuslikke auhindu ning palju ilutooteid ja teenuseid. Pärast meeleolukat võistlemist on finalistid ära teeninud ka Monster Music Festivali mõnusa muusikaelamuse. Oleme hoolitsenud ka selle eest, et saaksite lähedal asuvates Tennise majakestes ennast kenasti välja puhata.

Modellivõistluse korraldab:

Peasponsor:

Toetajad:

 

Sarnased artiklid