KitKati stiilseim tüdruk Sandra Prits:”Mul ei ole esmatähtis, mis bränd riietel on!”

41 kommentaar
KitKati stiilseim tüdruk Sandra Prits:”Mul ei ole esmatähtis, mis bränd riietel on!”

Sandra Prits võitis eelmisel nädalal Buduaar Sex and the City Night käigus pildistatud tüdrukute seast KitKati stiilseima tiitli. Sandra on Armin Karu poja Erik Karu tüdruksõber ning tantsib tantsutrupis Harem. Buduaar uuris, milliseid riidebrände ta eelistab ja kes on ta stiiliikoonid. Sandra tegeleb hetkel õppimise ja tervisespordiga ning käib Haremi tantsutrupiga üle Eesti esinemas. Lisaks sellele on tal ka mitmeid sportlikke hobisid nagu näiteks rulluisutamine, tantsimine, jooksmine, surfamine jne. Sandra eelistab rõivaid, mis sobivad hästi ja näevad ka head välja. Ta lisab:”Mul ei ole esmatähtis, mis bränd see on. Käin mööda poode ringi kuni leian, mida soovin.”  

Sandra Prits võitis eelmisel nädalal Buduaar Sex and the City Night käigus pildistatud peokülaliste seast KitKati stiilseima tiitli. Sandra on Armin Karu poja Erik Karu tüdruksõber ning tantsib tantsutrupis Harem. Buduaar uuris, milliseid riidebrände ta eelistab ja kui palju ta moodi jälgib.

Sandra tegeleb hetkel õppimise ja tervisespordiga ning käib Haremi tantsutrupiga üle Eesti esinemas. Lisaks sellele on tal ka mitmeid sportlikke hobisid nagu näiteks rulluisutamine, tantsimine, jooksmine, surfamine jne. Sandra eelistab rõivaid, mis sobivad hästi ja näevad ka head välja. Ta lisab:”Mul ei ole esmatähtis, mis bränd see on. Käin mööda poode ringi kuni leian, mida soovin.”

Sandra tunnistab, et jälgib pidevalt moodi, kuid jääb kindlaks oma stiilile ja isikupärale. “Tavapildis meeldivad kõige rohkem klassikaliste lõigetega naiselikud rõivad, mis on kombineeritud mõne huvitava aksessuaariga. Sporti tehes loeb rohkem mugavus ja mugavalt tunnen ennast loomulikult kenade riietega, mis sobivad vastavalt olukorrale. Mul ei ole stiiliikooni, kuid hindan väga inimesi, kes on enesekindlad, šikid ning kes kannavad kenasti välja stiili ja endale valitud riided, “räägib Sandra.

Kindlat lemmikbrändi Sandra nimetada ei oska, oma lemmikutena mainib ta ära Mango, Guessi ja eesti disainerite loomingust meeldivad talle enim Ivo Nikkolo rõivad. Viimati soetas Sandra endale kõrged täistallaga kingad, mis on väga omapärased ja suviste kirgaste värvidega ning hetkel ka tema lemmikud.

Buduaar.ee