KODUTU MEES VÕITIS loteriiga hiiglasliku rahasumma

Kuus aastat tagasi kodutuks jäänud 61aastane Michael Engfors võitis eelmisel reedel kiirloteriiga ligi 365 000 eurot! Viimased aastad on Michael'ile eriti rasked olnud - peale töökaotust jäi ta ilma ka oma naisest ning sattus alkoholi küüsi.

Kuus aastat tagasi kodutuks jäänud 61aastane Michael Engfors võitis eelmisel reedel kiirloteriiga ligi 365 000 eurot! Viimased aastad on Michael’ile eriti rasked olnud – peale töökaotust jäi ta ilma ka oma naisest ning sattus alkoholi küüsi.

Ka oma tütart, kes on tänaseks täiskasvanud, pole ta 20 aastat näinud ning nüüd kavatseb Michael esimese asjana just tütre üles leida.

USAst pärit Michael töötas ehitajana, ent majanduslanguse tõttu jäi ta oma tööst ilma ja see viis ta masendusse ning lõppkokkuvõttes jäi ta täiesti üksi ning koduta. Kiirloterii võit tuli mehele täieliku šokina ja kui ta oli võidu välja kraapinud, siis peitis ta piletit kaks ööpäeva taskus ning veetis nädalavahetuse varjupaigas, et kohe esmaspäeva hommikul minna ja pilet rahaks teha. 

Kodutute varjupaiga töötaja sõnul on Michael tohutult heasüdamlik ja siiras mees ning tal on ülimalt hea meel, et enne jõule selline õnnelik juhtum aset leidis.

Michaeli jaoks saabusid jõulud sel aastal varem ja loodetavasti saab ta oma tütrega suhted taastatud!

Allikas: USA Today