Kõige skandaalsemad kuulsuste lahutused

Lahutused on alati ebameeldivad, kuid kuulsused oskavad neile ikka ka
oma vindi sisse keerata. Briti portaal Handbag vaatas üle viimaste
aastate kõige imelikumad kuulsuste lahutused. Siin valik neist.

Lahutused on alati ebameeldivad, kuid kuulsused oskavad neile ikka ka oma vindi sisse keerata. Briti portaal Handbag vaatas üle viimaste aastate kõige imelikumad kuulsuste lahutused. Siin valik neist.Kõige vastikum lahutus:
Denise Richards ja Charlie Sheen
Näitlejate Denise Richards’i ja Charlie Sheen’i uskumatult vastik lahutus on saanud lausa uueks kibedate lahkuminekut mõõdupuuks. Richards süüdistas Sheeni lõbumajade külastamises, liigses mängimises kasiinodes, ravimite kuritarvitamises ja pornograafia sõltuvuses. Ja muidugi häiris teda veel see, et Sheen tulistas 1990. aastal kogemata oma kihlatut Kelly Prestoni, ning tundis seetõttu muret ka enda turvalisuse pärast. Sheen andis vastulöögi kutsudes naist „hulluks“ ja irvitas tema ema välimuse üle, kes põdes tõsist vähki.


Kõige šokeerivamad tagajärjed:
Britney Spears ja Kevin Federline
Kõik olid üllatunud kui popiprintsess Britney abiellus Kevin Federline’ga aastal 2004, aga mitte keegi, kui kaks aastat hiljem jõudis see liit lõpule. K-Fed võitles laste kasvatamise ainuõigusele, apelleerides Britney probleemidele alkoholi ja narkootikumidega. Kõik me oleme kuulnud, kuidas Britney on puudunud paljudelt kohtuistungitelt ning kannatanud vaimse kokkuvarisemise all. See draama ilmselt jätkub veel kaua.


Kõige lollim mees?
– Pamela Anderson ja Kid Rock
Üks lühemaid kuulsuste abielusid on ka Pammy ja Kid Rocki kolme kuuline „püha igavene liit“. Põhjuseks on toodud mehe ebakindlus ja suured viha kontrollimise probleemid. Kõik kulmineerus sellega kui Kid Rock nägi Borati filmi, kus Sasha Baron Cohen armub Boratina Pamela’sse ja teeb talle abielu-ettepaneku. Rock ei olnud just kuigi õnnelik ning karjus Pammy’le „Sa ei ole muud kui hoor! Sa oled lits! Kuidas sa said sellises filmis olla?“ Samuti läks Kid Rock kallale ka Pamela eksmehele Tommy Lee’le. Pisut tasakaalutu mees, kas pole?


Kõige kallim Briti lahtutus:
Paul McCartney ja Heather Mills
Ohh, kes neist enam viitsiks rääkida, aga fakt on, et Paul McCartney lahutus Heather Mills’ist kujuneb ilmselt kõigi aegade kalleimaks lahutuseks Britannias. Nelja aastase abielu lõpp tähendab McCartney’le loobumist 35miljonist inglise naelast. Lisaks nõuab Mills veel kahte maja, kahte täistöö-ajaga lapsehoidjat nende tütrele, personaaltreenerit ja erasekretäri.

Kõige kurvem fännidele:
Brad Pitt ja Jennifer Aniston
Brad ja Jennifer kohtusid kui Sõbrad olid oma edu tipus ning Benniferist sai hoobilt kõigi Hollywoodi lemmikpaar. Abielu sõlmiti väga privaatselt ning salaja 2000. aastal. Seitse aastat kestnud armastusele sai väidetavalt saatuslikuks Pitti kohtumine Angeline Jolie’ga filmi Mr and Mrs Smith võtetel. Nii Pitt kui Jolie eitasid alguses oma suhet, kuid peagi esitas Aniston lahutuspaberid ja kaunil muinaslool oli lõpp. Meedia spekuleeris ka selle üle, et Jennifer ei soovinud last. Neli kuud pärast lahutust adopteeris Brad koos Angelinaga lapse Etioopiast, millel järgnes ka Angelina rasedus. Peale lahutust jagunesid fännid kaheks – need, kes hoidsid Jenniferi poole ja lausa vihkasid Angelinat unelmatepaari lõhkumise tõttu, teised võtsid aga uue naise Bradi kõrval kiirelt omaks.