Koit Toomele meeldivad salapärased ja võluvad naised

Eesti ühele ihaldatuimale poissmehele Koit Toomele ei ole kõige tähtsam naiste juures nende väline ilu. Pigem köidavad teda naised, kellel jäävad ta silmad lihtsalt puhkama, kuid mitte klassikalise välimuse pärast, vaid seetõttu, et neius torkab silma midagi huvitavat.

Eesti ühele ihaldatuimale poissmehele Koit Toomele ei ole kõige tähtsam naiste juures nende väline ilu. Pigem köidavad teda naised, kellel jäävad tema silmad lihtsalt puhkama, kuid mitte klassikalise välimuse pärast, vaid seetõttu, et neius torkab silma midagi huvitavat.

Septembrikuu algul jäi laulja Koit Toome pildile võluva neiuga, kellega teda kohe paari pandi. Noormees proovis sellest mitte välja teha, kuid jutud hakkasid segama tema eraelu.

Hoolimata kuulujutudest on muusik paljastanud meediale oma naisideaali. Tema jaoks on tähtis, et vastassugupoole esindaja oleks salapärane ja võluv ning neiuga oleks ka midagi rääkida. Lisaboonuseks on meeldiv iseloom ning tarkus. Kohe kindlasti ei meeldi talle klassikalised naised.

/Marko Tubli/