Kommentaarid Buduaaris toovad sulle jõulukingitusi. Kingifond 50 000 krooni!

Kommentaarid Buduaaris toovad sulle jõulukingitusi. Kingifond 50 000 krooni!

Kui eelmistel aastatel jagasime jõulu eel buduaarikatele loosi alusel kingitusi, siis seekord teeme teisiti. Jõulukingitusi saavad need, kes on rohkem punkte kogunud, kuid mitte punktide arv pole oluline, vaid sinu kiirus, sest jõulukuul hakkab Buduaari preemiafondis iga päev uusi ja põnevaid kingitusi tekkima. Ole vaid õigel ajal Buduaaris ja nopi see oma punktide eest ära. Buduaarikate jõulukinke saab olema enam kui 50 000 krooni eest, nende seas on spaapakette, häid parfüüme, kinkekaarte ja palju muud.

Iga kogenud buduaarikas teab, et kommenteerides Buduaari artikleid ja uudiseid, tehes foorumipostitusi või kaubeldes B-turus, on võimalik koguda punkte. Punktid panevad paika sinu staatuse Buduaaris ning annavad sulle palju eeliseid teiste ees. Seetõttu soovitame alati sul kommenteerida ka Buduaari uudiseid sisseloginud kasutajana.

Kui eelmistel aastatel jagasime jõulu eel buduaarikatele loosi alusel kingitusi, siis seekord teeme teisiti. Jõulukingitusi saavad need, kes on rohkem punkte kogunud, kuid mitte punktide arv pole oluline, vaid sinu kiirus, sest jõulukuul hakkab Buduaari auhinnafondis iga päev uusi ja põnevaid erineva väärtusega kingitusi tekkima. Ole vaid õigel ajal Buduaaris ja nopi see oma punktide eest ära. Buduaarikate jõulukinke saab olema enam kui 50 000 krooni eest, nende seas on spaapakette, häid parfüüme, kinkekaarte ja palju muud.

Aga nüüd kõik punke koguma- logi sisse ja kommenteeri Buduaari esilehe uudiseid, suhtle foorumis või kauple B-turul.

 

Kui sa pole Buduaari registreerunud kasutaja, siis buduaarikaks saad SIIN. 

Buduaar.ee