Kuidas hoiab end vormis Breth Tootsi?

35 kommentaari
Kuidas hoiab end vormis Breth Tootsi?

Breth Tootsi on neiu, kes esindas Eestit Albaanias ülemaailmsel missivõistlusel Miss Globe 2008, kus ta pärjati I printsessi tiitliga. Buduaar uuris, millega kaunitar praegu tegeleb ja kuidas ta end vormis hoiab.  Breth on hetkel vallaline, lõpetab 12. klassi ning tegeleb intensiivselt lõpueksamitega. Samal ajal töötab ta ka nädalavahetuseti klubis Überblingen baaridaamina. Edasistest plaanidest räägib Breth niipalju:”Oma tegemiste kohta pärast keskkooli ei julgeks ma praegu veel midagi öelda, kuid suvel on siiski plaan Überblingenis jätkata ning palju puhata.”  

Breth Tootsi on neiu, kes esindas Eestit Albaanias ülemaailmsel missivõistlusel Miss Globe 2008, kus ta pärjati I printsessi tiitliga. Buduaar uuris, millega kaunitar praegu tegeleb ja kuidas ta end vormis hoiab. 

Breth on hetkel vallaline, lõpetab 12. klassi ning tegeleb intensiivselt lõpueksamitega. Samal ajal töötab ta ka nädalavahetuseti klubis Überblingen baaridaamina. Edasistest plaanidest räägib Breth niipalju: “Oma tegemiste kohta pärast keskkooli ei julgeks ma praegu veel midagi öelda, kuid suvel on siiski plaan Überblingenis jätkata ning palju puhata.”

Breth on väga heas vormis, kuid mingit salanippi tal anda pole. Tüdruk tunnistab, et enda vormis hoidmiseks ta lihtsalt väga palju vaeva ei peagi nägema. Siiski lisab: “Kuid kuna ma olen üle kümne aasta kergejõustikuga tegelenud, siis ma väga naudin erinevaid sportlikke tegevusi.”

Brethil on ka õde Keith ning tihtipeale aetakse neid kaksikute pähe segi. “Naljakad juhtumid jäävad siiski mõne aasta taha. Nüüdseks oleme mõlemad omas suunas muutunud ning sassiaetav sarnasus praktiliselt kadunud. Kui mina noorem olin, siis juhtus pidevalt, et Keidu tuttavad tulid juttu rääkima ja kui ma püüdsin seletada, et ma olen Keidu õde, siis ei tahetud seda kuidagi uskuda. Paljud on arvanud, et me oleme kaksikõed, siis me ikka naljatasime, et jah, ainult väljalaske aasta on erinev. Nimelt on meil Keiduga 4 aastat vahet,” seletab Breth. Samuti ütleb ta, et iseloomult on nad õega väga erinevad, pigem on Keith rahulikum. Siiski on nad õega parimad sõbrannad.

 

Buduaar.ee