Kuidas veedab suve Kaisa Oja?

17 kommentaari
Kuidas veedab suve Kaisa Oja?

Tartu kaunitar Kaisa Oja kogus avalikkuse ees tuntust saates “Tantsud tähtedega”, kus ta on esinenud mitmel hooajal tantsijana ning viimasel korral saatejuhina. Tragi

naine on nimelt  9-kordne Eesti meister võistlustantsus. Nüüd, kui suvi käes, saab Kaisagi vahepeal ehk tantsukingadest veidi rohkem puhkust ja Buduaar uuriski, kus tantsusportlane sel suvel puhkab.

Tartu kaunitar Kaisa Oja kogus avalikkuse ees tuntust saates “Tantsud tähtedega”, kus ta on esinenud mitmel hooajal tantsijana ning viimasel korral saatejuhina. Tragi naine on nimelt  9-kordne Eesti meister võistlustantsus. Nüüd, kui suvi käes, saab Kaisagi vahepeal ehk tantsukingadest veidi rohkem puhkust ja Buduaar uuriski, kus tantsusportlane sel suvel puhkab.

Suve kavatseb Kaisa mööda saata Eestis, enamjaolt Tartus ja natuke Pärnus. “Aga eks näis, kuhu seiklused mind viima hakkavad,” jääb kaunitar kergelt  salapäraseks.
Kaisa arvates on Lõuna-Eestis parim paik puhkamiseks just tema enda vanematekodu Tartu külje all, kus saab mõnusalt aja maha võtta ja lõõgastuda kiirest elurütmist.
Päikselistel päevadel eelistab kaunis tantsijanna rohkem ikka mere ääres olla ja siis on Kaisa valikus kas Pärnu või Võsu rand. “Vahel meeldib käia ka Pühajärve ääres,” nendib ta.
Samuti ei saa kaunitar suvel üle ega ümber siiski tantsimisest. “Üritan suvel ikka rohkem sporti teha, sest hooaja sees napib selle jaoks aega,” lausub ta. Tants ei kao suveks kuhugi, kuna just siis toimuvad lastega erinevad tantsulaagrid- ja tunnid, milles Kaisa suviti meeleldi kaasa lööb.

 

Sandra Davõdov

Sarnased artiklid