Laura Põldvere unustab laval tüdimuse ja väsimuse

"Ma ei leia, et laulmises oleks midagi väsitavat," tunnistab lauljanna Laura Põldvere (20)  Buduaarile. Kindlasti on vaimselt ja füüsiliselt kurnav harjutamine, kuid laval olles unustakse see ära ning siis ollakse hoopis teises maailmas, kus pole tüdimust ega väsimust.

“Ma ei leia, et laulmises oleks midagi väsitavat,” tunnistab lauljanna Laura Põldvere (20)  Buduaarile. Kindlasti on vaimselt ja füüsiliselt kurnav harjutamine, kuid laval olles unustakse see ära ning siis ollakse hoopis teises maailmas, kus pole tüdimust ega väsimust.

Laura saab laulude esitamiseks peamiselt inspiratsiooni teistelt muusikutelt. “Ilmselt ka mujalt nagu näiteks loodusest ja tehnikast, kuid seda ei pane ma nii detailselt tähele.” Vaatamata oma tohutule silmaringile ja heale häälele, ei julge ta mitte unistadagi koostööst ühegi tuntud ja väga professionaalse muusikuga. “Ma arvan, et ma ei vääri seda hetkel veel.”

Lauljatar lausub, et muusiku palk on kindlasti piisav enda ära toitmiseks, kuid alati tekib sellele lisaküsimus, et kas selle kõrvale saab lubada ka muid lõbustusi. Hoolimata sellest ei ütle ta kunagi ära heategevusüritustel esinemisest, kui tal on selleks võimalus . “Kooliga seoses toimub mul ka palju tasuta esinemisi.”

Hetkel viibib Laura Saksamaal, kus jätkab oma õpinguid. Pärast aastast Ameerika Ühendriikides viibimist, otsustas lauljanna, et tagasi sinna ta ei lähe ja jätkab nüüd õpinguid Berklee muusikakolledži filiaalis Euroopas. “Jooksen ringi kella kaheksast hommikul, kuni õhtul üheteistkümneni välja ja siis olen liiga väsinud, et kodule pidevalt mõelda,” lausub muusik lõpetuseks.

/Marko Tubli/