Lauri Pedaja: “Ma pole enam see vana hea spontaanne Lauri, kes varem!”

Juuksur ja näitleja Lauri Pedaja(23) on üldsusele tuntuks saanud mitmel rindel. Ta on mänginud filmides "Klass", "Ohver", osalenud "Tantsud Tähtedega" kolmanda hooaja saates koos Kristina Tennokesega ning sellest aastast alates näitleb ta ka telesarjas "Ühikarotid". Lauri rääkis Buduaarile oma tööst, endast ning kas ja kuidas tuntus teda muutnud on.

 

Juuksur ja näitleja Lauri Pedaja(23) on üldsusele tuntuks saanud mitmel rindel. Ta on mänginud filmides “Klass”, “Ohver”, osalenud “Tantsud Tähtedega” kolmanda hooaja saates koos Kristina Tennokesega ning sellest aastast alates näitleb ta ka telesarjas “Ühikarotid”. Lauri rääkis Buduaarile oma tööst, endast ning kas ja kuidas tuntus teda muutnud on.

Hetkel peale juuksuri ameti Lauril muuks palju aega ei jää. “Alates augustist aga olen taas hõivatud “Ühikarottidega”. Muidugi üritan igal vabal hetkel ka võimalikult palju Tallinnast ära olla,” teatab ta. Näitlemise juurde sattus ta aga tänu oma emale. “Eks ikka ema tiris kõrvupidi jah,” täpsustab Lauri. Nii näitlemine kui ka juuksuri amet on Lauri jaoks ideaalsed, sest mõlemais on ühendatud nii töö kui ka hobi. “Kõik, mida inimesed nimetavad tööks, on minu jaoks hobi – juuksuritöö on hobi ja näitlejatöö on hobi,” seletab ta.

Näitlejana on Lauri pidanud mängima enamasti “paha poissi”. Ka päriselus pole Lauri paipoisi mainega. “Eks ma olen mõnes mõttes ikka paha poiss olnud. Viis pluss ja viigipüksid mees pole kunagi suutnud olla. Minu elavat hinge on tihtipeale tituleeritud pahaks poisiks,” ütleb Lauri.

Tuntuks saamine ei anna Lauri sõnul talle eriti midagi. “Tuntus ei anna kunagi midagi juurde, kui, siis vihkajaid ja vastaseid ja see on ka kõik. Tuntus on mind muutnud vaid ettevaatlikumaks ja ma ei ole enam see vana hea spontaanne Lauri, kes varem,” nendib Lauri. Seoses tuntusega mõeldakse ka igasuguseid kuulujutte välja. “Alles hiljuti rääkis üks mu klient mulle ühe huvitava loo. Paar nädalat tagasi käisin Pärnus pidutsemas koos Joosep Järvesaare ja teiste kamraadidega. Öö oli pikk ja seal juhtus palju seiklusi, kuid kuulujutt, mis peale seda ringi hakkas liikuma, oli selline: Lauri Pedaja magas põõsas koos Joosep Järvesaarega ning Lauril olid jalas roosad kingad. Ainukene, mis selles loos tõele vastab, on see, et olin koos Joosepiga. Vaat kus on inimestel alles fantaasiat!”

 

 

Tene Sommer