Marianna Link: Elu on nii rutiinne, ootan muutust!

Buduaar otsustas uurida, mida huvitavat tegi ja teeb veel  aasta lõpus realitisaatest "Kaunitar ja Geenius" tuntuks saanud Marianna Link. Mida põnevat tema elus on toimunud, milliseid kingitusi talle jõuluvana tõi ning kus veedab ta täna õhtu?

Buduaar otsustas uurida, mida huvitavat tegi ja teeb veel  aasta lõpus realitisaatest "Kaunitar ja Geenius" tuntuks saanud Marianna Link. Mida põnevat tema elus on toimunud, milliseid kingitusi talle jõuluvana tõi ning kus veedab ta täna õhtu?

Hei Marianna, kas aastalõpp on toonud sinu päevadesse midagi erilist. Kas on juhtunud midagi põnevat….laps, uus kutt, mõni reis, kolimine, …stiilimuutus?
 
Hmm, las ma mõtlen. Praegu ei ole nagu midagi erilist juhtunud või ei tule mul lihtsalt hetkel meelde. Käin tihti tööl nii päeval kui öösel- suht rutiinne elu on, ootan väga muutust! Last ma kohe kindlasti ei taha!! (hakkab naerma-toim.) Kutti ka ei ole, olen ikka vaba ja vallatu. Reisil käisin viimati suvel ja kolisin ka pool aastat tagasi. Hahaa aga uus soeng on küll- lõikasin tuka ja juuksed vähe lühemaks.

Kus sa tööl käid ja kus õpid?

Tööl käin Kristiine keskuses "Naomi" poes ja siis olen veel tantsija nii Hollywoodis kui Amigos. Õpin Tallinna  Majanduskoolis.

Kas aastalõpp ka midagi ärritavat kaasa tõi? 

Hiljuti juhtus vastik äpardus.  Ajakiri Just! avaldas minu pildid Enrique artiklis, kuna tunnen Elinat, kes selle looga seotud oli. Noh aga õnneks sain järgmises numbris vabanduse, kuigi see ei muutnud enam tehtud kahju. Paljud said valesti aru ja seostavad mind ka selle looga.

Milline jõulukink sulle kõige enam meeldis?

Kingid olid kõik armsad, ei olegi ühte lemmikut. Me oleme alati küllaltki suure pereringiga koos minu vanaema ja vanaisa juures, seega on kinke alati päris palju. Sain lõhnu ja kosmeetikat, sussid, šokolaadi ja komme, ehteid, fotoalbumi ja igasugut muud pudi-padi.

Kas oli mõni kink, mida sa oleksid tahtnud saada, aga ei saanud?

Ei olnud ühtki kinki mida ootasin otseselt, jõuludel on lihtsalt armas, kui sind meeles peetakse, poelgi oluline mis kingiks on.
 

Kus veedad tänase õhtu?
Aastavahetuse veedan Tallinnas, sõbral on kesklinnas suur korter, kus toimub stiilipidu. Kõigil on kohustuslik end kellekski teha. Tuleb umbes 15-20 inimest ja esialgu pole meil plaani edasi klubisse minna. Aga eks see õhtul paistab.

Kas sa oled järgmiseks aasaks ka juba jõudnud väikseid plaane teha?

Jah, tegelikult plaanin millalgi reisile minna. Ei tea veel täpselt kuhu ja millal. Talv tekitab minus alati stressi, mulle meeldib päike ja meri!

 

/Küsitles: Helena-Reet Ennet/