MEES TEESKLES 62 aastat kurt-tumma, et ei peaks oma tüütu naisega suhtlema

Shutterstock

World News Daily Report

85-aastane Conneticutist pärit Barry Dawson teeskles 62 aastat kurt-tumma, et vältida oma tüütu naisega suhtlemist. Naine sai lõpuks aga mehe petuskeemile jälile ja andis sisse lahutuse, vahendab World News Daily Report. 

80-aastane Dorothy Dawson rääkis, et mees polnud kogu 62 abieluaasta jooksul tema ees sõnakesti öelnud. Naine õppis selgeks ka viipekeele, kuid ka siis polnud mees kuigi suhtlusaldis olnud.

“Mul läks kaks aastat, et käte abil suhtlemine selgeks saada. Kohe kui selles osavaks sain, hakkasid Barry`l aga probleemid nägemisega. Tagantjärele mõeldes ta ilmselgelt teeskles,” oli Dorothy pahane.

Sellest hoolimata on paaril kuus last ja kolmteist lapselast, kellest kõik on uskumusel, et härra Dawson oli kurt.

“Nägin sellest jobust Youtube`is videot, kus ta karaokeõhtu ajal laulda vihub. Ta ütles mulle, et on heategevusega seotud koosolekul, aga tegelikult oli baaris. Seda videot nähes sain kõigest aru,” lisas naine.

Barry advokaat tunnistas, et tema klient tõepoolest teeskles kurt olemist ning tegi seda sellepärast, et see oli ainus viis, kuidas tüütut naist taluda. Nimelt on Barry küllaltki vaikne, aga Dorothy tüütult jutukas. “Kui ta ei oleks teeselnud, et on kurt, oleksid nad juba 60 aastat tagasi lahutanud. Mõnes mõttes tegi ta seda oma naise ja perekonna pärast,” selgitas Barry advokaat meediale.