Michael Jacksoni kodu läheb oksjonile

Kui Michael Jackson mingi imega hakkama ei saa lähinädalatel, siis müüakse 19.märtsil oksjonil maha tema kuulus kodu Neverland Rantšo. See tehing saab olema üks kuulsamaid ameerika hüpoteegi realiseerimisi. Teadaolevalt saatis Financial Tile Kompanii Michael Jacksonile teate, et 19. märtsiks oodatakse temalt 24 525 906.61 dollarilise võla tasumist. Mittemaksmise korral peetakse 19. märtsil Santa Barbara kohtuhoone ees avalik oksjon. Luxist.com kirjutab, et müüki lähevad majad, kogu sisustus, sees ja väljas olev vara, isiklikud asjad, raudteed ja kõik muu asjajuurde kuuluv.

Kui Michael Jackson mingi imega hakkama ei saa lähinädalatel, siis müüakse 19.märtsil oksjonil maha tema kuulus kodu Neverland Rantšo. See tehing saab olema üks kuulsamaid ameerika hüpoteegi realiseerimisi. Teadaolevalt saatis Financial Tile Kompanii Michael Jacksonile teate, et 19. märtsiks oodatakse temalt 24 525 906.61 dollarilise võla tasumist. Mittemaksmise korral peetakse 19. märtsil Santa Barbara kohtuhoone ees avalik oksjon. Luxist.com kirjutab, et müüki lähevad majad, kogu sisustus, sees ja väljas olev vara, isiklikud asjad, raudteed ja kõik muu asjajuurde kuuluv.
Michael Jackson viibis viimati Neverlandis 2005 aasta juunis. Sellest ajast on ta elanud Bahreinis, Iirimaal, Las Vegases ja lühiaegselt ka mujal oma maailmaturnee jooksul. On eeldatud, et Michael Jackson ei võta midagi ette, laseb kinnistul minna ja oksjon toimub, kuna ta tõenäoliselt ei suuda laenusummat tasuda. Seda vaatamata asjaolule, et ta refinantseeris oma 300 miljoni dollarilise laenu Fortress Investments’ile koos Sony Music, HSBC ja Barclay Bangaga.
Michael Jackson kolis Neverlandist välja peale seda, kui teda süüdistati lapse seksuaalses ärakasutamises.
Neverlandi kinnisvaramaks oli möödunud kuul 600 000 dollarit, mida Jackson aga ei maksnud. Kui oksjonile pakkumisi ei tule, siis arvatavasti pannakse objekt müüki Santa Barbara kinnisvarabüroosse.


Pildid: Scanpix

/Kadri Veisner/