Mida Joel Madden oma blogis kirjutas?


Nicole Richie mees Joel Madden, kes pealtnäha paistab suhteliselt tundetu ja kalk, on tegelikult suure hinge ja pehme südamega. Nüüd, kus ta on pisitütre Harlow isa, ei proovi ta seda enam ka varjata. Madden ütles, et ta ei teadnud varem täpselt, mis on armastus. Seda sai
ta teada alles tänu tütar Harlow´ile. Lisaks teatas ta, et ta ei taha
enam vaadata televiisorit, sest alati tulevad sealt ennekõike vaid
halvad ja negatiivsed uudised.


Nicole Richie
mees Joel Madden, kes pealtnäha paistab suhteliselt tundetu ja kalk, on tegelikult suure hinge ja pehme südamega. Nüüd, kus ta on pisitütre Harlow isa, ei proovi ta seda enam ka varjata.

Madden ütles, et ta ei teadnud varem täpselt, mis on armastus. Seda sai ta teada alles tänu tütar Harlow´ile. Lisaks teatas ta, et ta ei taha enam vaadata televiisorit, sest alati tulevad sealt ennekõike vaid halvad ja negatiivsed uudised.

Madden peab ka blogi. Selles on viimase aja kõige kuumem kirjutusteema loomulikult tema ja Nicole pisitütar. Madden märkis, et tütar kasvab tohutu kiirusega. Samuti kirjutas ta, et päeval on kohutavalt raske kodust tööle lahkuda aga samas kojutulek oma pisikese pere juurde on nagu preemia. Madden kirjutas ka, et ta on alati olnud mees, kes armastab armastada aga nüüd teab ka mis see armastus tegelikult on.

Pilt: AOP

/Toimetas: Helena-Reet Ennet/