Mida teeks Kaisa Oja 500 000 euroga?

Mida teeks Kaisa Oja 500 000 euroga?

Saatest “Tantsud tähtedega” tuntuks saanud võistlustantsija Kaisa Oja, kellel on Tartus ka oma õmblussalong, kus saab õmmelda alates võistlustantsukleitidest-pükstest-pluusidest kuni balli- ja lõpukleitideni välja, rääkis Buduaarile, mida ta teeks, kui võidaks pool miljonit eurot.

Saatest “Tantsud tähtedega” tuntuks saanud võistlustantsija Kaisa Oja, kellel on Tartus ka oma õmblussalong, kus saab õmmelda alates võistlustantsukleitidest-pükstest-pluusidest kuni balli-ja lõpukleitideni välja, rääkis Buduaarile, mida ta teeks, kui võidaks pool miljonit eurot.

Kaisa rääkis, et kui ta tõesti võidaks pool miljonit eurot, siis endale pole tal vaja midagi osta. “Mul on kõik eluks vajalik olemas, aga pangalaenu maksaksin kindlasti kohe ära.”

Ülejäänud raha annaks Kaisa aga teistele. “Arvan, et teeksin oma lähedastele head meelt ja ostaksin neile seda, mida neil väga vaja on. Ülejäänud raha aga annetaksin heategevuseks. See peaks kindlasti olema lastega seotud ehk siis annaksin raha mõnele lastekodule, et sealsetel lastel ka parem elu oleks.”

Karin Karu