Mis on Dita von Teese 41cm-se talje saladus?

24 kommentaari

36-aastane näitlejanna, modell  ja Marilyn Mansoni eksabikaasa Dita von Teese või endiselt eputada oma imepeenikese pihaga, mille ümbermõõduks saab mõõta 41 sentimeetrit. Vaid 160cm pikkune kaunitar väidab, et näeb oma üliväikesel ümbermõõdul kahte põhjust- ujumist ja korsetikandmist.

36-aastane näitlejanna, modell  ja Marilyn Mansoni eksabikaasa Dita von Teese võib vaatamata vanusele eputada oma peenikese pihaga, mille ümbermõõduks saab mõõta 41 sentimeetrit. Vaid 160cm pikkune kaunitar väidab, et näeb oma üliväikesel ümbermõõdul kahte põhjust- ujumist ja korsetikandmist.

” Hakkasin korsette järjepidevalt kandma 16-aastasena, see on äärmiselt mugav riideese”, tunnistab Dita, kellele meeldib korseti abil enese kokkupakkimise tunne.  
Saledale pihale aitab kaasa ka igapäevane ujumine. ” Ma ujun iga päev väga palju.  See on üks parimaid sportimisviise”, räägib Dita.  Kaunitar tunnistab, et igapäevaselt ei ole tema piht siiski 41 sentimeetrine. Sellise 3-aastasele lapsele omase pihaümbermõõdu saavutamiseks peab ta paar päeva enne esinemist proteiinidieeti.

Muide, nende jaoks, kes fännavad stripparina kuulsusrikast karjääri alustanud Dita figuuri,  on müügile jõudnud Dita von Teese 2009 aasta seinakalender, mis sisaldab 12 seksikat  pilti.

 

/Buduaar.ee/