Mischa Barton ostis Nicole Richie lapsele riideid

Nicole Richie tulevane beebi võib rokkida! Seda tänu Mischa Bartonile, kirjutavad ajakirjanikud Hitha Prabhakar ja Nicholas White. "Ma ostsin Nicole Richie beebile hunniku rokkarite t-särke, kõigil
erinevad logod ja rock bändide pildid peal," ütles 21-aastane
näitlejanna Barton ajakirjale People, kui oli kolmapäeval Keds´i kevad
2008 kampaania peol.

Nicole Richie tulevane beebi võib rokkida! Seda tänu Mischa Bartonile, kirjutavad ajakirjanikud Hitha Prabhakar ja Nicholas White.

"Ma ostsin Nicole Richie beebile hunniku rokkarite t-särke, kõigil erinevad logod ja rock bändide pildid peal," ütles 21-aastane näitlejanna Barton ajakirjale People, kui oli kolmapäeval Keds´i kevad 2008 kampaania peol.

Barton lisab: "Talle meeldisid need! Nicole beebi saab olema kõigi aegade kõige lahedamalt ja moodsamalt riietatud beebi. Ma olen selles kindel, sest Nicole on ise väga stiilne."

Barton rääksi, et
The Rolling
Stones
ja AC/DC logodega beebi T-särgid olid äkkostu tulemus. "Nas tundusid nii unikaalsed ja meeldisid mulle", põhjendab Barton.

26-aastase Richie ja tema abikaasa Joel Maddeni laps peaks sündima juba jaanuaris. Sugu pole veel teada, sest Nicole soovib, et see oleks üllatus, teab Barton veel rääkida.

 

/Toimetas: Helena-Reet Ennet/