Modell Marilin Kaareste paljastas oma kauni jume saladuse

Modell Marilin Kaareste paljastas oma kauni jume saladuse

Me kõik mäletame oma esimesi meigitooteid – ema vana huulepulk, vanema õe lauvärv või mõni muu iluvidin. Esimesed kogemused ilumaailmaga on kõige põnevamad! Täiskasvanueas kujunevad meil kõigil aga välja kindlad lemmiktooted, mida nii naljalt uute vastu välja vahetada ei taha. Buduaar uuris kauni modelli Marilin Kaareste käest, millised olid tema esimesed ilutooted ning millised kosmeetikavahendid on tema meigikotis täna. 

Me kõik mäletame oma esimesi meigitooteid – ema vana huulepulk, vanema õe lauvärv või mõni muu iluvidin. Esimesed kogemused ilumaailmaga on kõige põnevamad! Täiskasvanueas kujunevad meil kõigil aga välja kindlad lemmiktooted, mida nii naljalt uute vastu välja vahetada ei taha.

Buduaar uuris kauni modelli Marilin Kaareste käest, millised olid tema esimesed ilutooted ning millised kosmeetikavahendid on tema meigikotis täna. 

Marilin alustas meikimist teismeeas. “Ma arvan, et võisin siis olla neljateist- või viieteistaastane. Minu esimesteks toodeteks olid nude toonis huulepulk ja kerge must ripsmetušš, mis sai ema kosmeetikakotist pihta pandud,” tõdeb Marilin.

Kuidas aga hooldab Marilin oma näonahka? “Minu suureks lemmikuks on saanud Ella Baché Magistral seerum, mis tundub tõesti nahaga imet tegevat. Kasutan juba pikaaegselt ka Lancôme’i päeva- ning öökreeme – need sobivad minu veidi pirtsaka nahatüübiga kõige paremini ning üks viimase aja parimaid avastusi on meie kodumaine Vestige Verdant näomask,” loetleb Marilin oma lemmiktooteid.

Palusime Marilinil välja tuua ka oma lemmikud dekoratiivkosmeetikatooted. “Olen mitmeid erinevaid tooteid kasutanud, kuid siiski truuks jäänud vanadele headele lemmikutele nagu Lancôme Hypnose Drama ripsmetušš, Collistari puuderkreem ja Giorgio Armani põsepuna.”

Paljud naised käivad paar korda kuus ka kosmeetiku juures, ent Marilin nende hulka ei kuulu. “Kahjuks või õnneks ei külasta ma kosmeetikut peaaegu üldse. Viimane kosmeetikukülastus jääb ikka juba aastate taha. Olen leidnud enda jaoks kodused vahendid ja tooted, millega oma nahka ise turgutada ja poputada. Teen vähemalt korra nädalas näomaske ning niisutavaid kreeme kasutan igapäevaselt,” põhjendab Marilin, miks ta kosmeetiku juures just sage külaline ei ole.

Karin Karu