Modell Xenia Likhacheva: suvel olen ilus ja pruun

Luksuslikku eluviisi armastav miss ja modell Xenia Likhacheva on aastate jooksul kümnetel erinevatel iludusvõistlustel osalenud ning naudib elu mööda maailma ringi reisides. Sel suvel kavatseb Xenia puhata, šopata, sõbrannadega restoranides lobiseda ja lihtsalt ilus olla - Buduaar vestles Xeniaga nendel teemadel lähemalt. 

Luksuslikku eluviisi armastav miss ja modell Xenia Likhacheva on aastate jooksul kümnetel erinevatel iludusvõistlustel osalenud ning naudib elu mööda maailma ringi reisides. Sel suvel kavatseb Xenia puhata, šopata, sõbrannadega restoranides lobiseda ja lihtsalt ilus olla – Buduaar vestles Xeniaga nendel teemadel lähemalt. 

Xenia jaoks tähendab õige suvi puhkust rannaliival. “Ma kavatsen kindlasti reisida, rannas puhata ja lihtsalt ilus ning päevitunud olla. Pärast pikka päeva meeldib mulle niisama sõbrannadega lobiseda, telekat vaadata ja restoranides käia.”

Uurime, millega Xenia igapäevaselt tegeleb. “Praegu tegelen ma eelkõige iseendaga – teen sporti, õpin võõrkeeli, reisin ning tegelen modellindusega. Saan väga palju huvitavaid tööpakkumisi, näiteks augustis sõidan ma Aasiasse, kus mind ootavad mitmed modellitööd. Lisaks olen viimasel ajal ka heategevusele kaasa aidanud – annetasin mitu tuhat eurot meditsiini arendamise nimel,” räägib Xenia oma tegemistest.

Antud hetkel peab Xenia oma elus kõige olulisemaks karjääri tegemist. “Ma arvan, et kõigepealt peab inimene end ise realiseerima, midagi tõeliselt saavutama ja alles siis võiks mõelda perekonna loomisele,” tunnistab Xenia, et lähiajal tal pere loomist plaanis pole.

Vaata allpool pilte Xeniast!