Moedisainer Kristina Viirpalu: olen suutnud ellu viia kaks oma suurimat unistust

13 kommentaari
Moedisainer Kristina Viirpalu: olen suutnud ellu viia kaks oma suurimat unistust

Andekas ning mitmekülgne noor Eesti moedisainer Kristina Viirpalu on lisaks veel õppinud ka koreograafiks ning riietanud ka meie esileedit. Buduaar uuris hiljuti oma isikliku ateljee avanud Kristina käest, kelleks ta lapsena saada soovis ja kes on tema suurimateks iidoliteks ning inspiratsiooniallikateks.
 

Andekas ning mitmekülgne noor Eesti moedisainer Kristina Viirpalu on riietanud meie esileedit ning lisaks veel õppinud ka koreograafiks. Buduaar uuris hiljuti oma isikliku ateljee avanud Kristina käest, kelleks ta lapsena saada soovis ja kes on tema suurimateks iidoliteks ning inspiratsiooniallikateks.

Mood on Kristina jaoks oluline olnud kogu elu ja täpselt sama oluliseks peab ta ka koreograafiat, mis iga moeshow korraldamisega alati kaasneb. “Nii kaua kui ma ise üldse mäletan, siis moedisain ja võistlustants on alati olnud võrdselt olulised. Juba lapsena tundsin suurt kirge disainimise ning võistlustantsude vastu. Olen õnnelik, et mõlemad unistused on tänaseks ka täitunud. Ahjaa, tegelikult ühel hetkel tahtsin näitlejaks ka saada,” naerab Kristina.

Nagu enamus moedisaineritel, on ka Kristinal mitmeid iidoleid ja inspiratsiooniallikaid, keda ta alati imetlenud on. “Esimesena meenuvad kohe Pedro Almodovar, Thierry Mugler, Amadeo Modiglilani, Cristobal Balenciaga. Tegelikult on neid ikka meeletult palju, seega kõiki üles lugeda on võimatu.”

Karin Karu