Näitleja Rasmus Kaljujärv pidas eile sünnipäeva

Näitleja Rasmus Kaljujärv pidas eile sünnipäeva

Teatri NO99 ridadesse kuuluv noor ja andekas näitleja Rasmus Kaljujärv on lisaks teatrilaval mängimisele osalenud ka mitmetes erinevates teleseriaalides, sealhulgas ka “Tuulepealne maa”, “Kodu keset linna” ning filmides, nagu näiteks “Mina Olin Siin”. Eile, 28. märtsil oli Rasmusel sünnipäev. Buduaar uuris, kuidas noormees seda tänavu tähistab.

Teatri NO99 ridadesse kuuluv noor ja andekas näitleja Rasmus Kaljujärv on lisaks teatrilaval mängimisele osalenud mitmetes erinevates teleseriaalides, sealhulgas ka “Tuulepealne maa”, “Kodu keset linna” ning filmides, nagu näiteks “Mina Olin Siin”. Eile, 28. märtsil oli Rasmusel sünnipäev. Buduaar uuris, kuidas noormees seda tänavu tähistab.

Eile, 28. märtsil sai noor ja andekas näitleja Rasmus Kaljujärv 31aastaseks.

“Sünnipäev on minu jaoks alati olnud väga tore ja lõbus päev, see aga ei tähenda, et nüüd hommikust saadik pidutseksin, pigem oli täna väga pikk ja töine päev,” peab paljude tüdrukute lemmik Rasmus näitlejaametit siiski esmatähtsaks.
“Kuidas ma oma sünnipäeva tähistan? Perekeskselt sööme traditsioonide kohaselt kringlit, tuleb selline vaiksem istumine lähedastega, ja sõpradega kavatsen ühe korraliku peo maha pidada,” ei pea noormees sünnipäevaplaanide üle kaua mõtisklema.

Palju õnne Rasmusele ka Buduaari poolt!

Karin Karu