Nicole Kidman kasutab liiga palju botoxit

"Nicole Kidman on juba nii palju liigset botoxit kasutanud, et meenutab üha enam väljanägemiselt nahkhiirt,“ rääkis üks kosmeetik hiljutisel meditsiinikonverentsil.

"Nicole Kidman on juba nii palju liigset botoxit kasutanud, et meenutab üha enam väljanägemiselt nahkhiirt,“ rääkis üks kosmeetik hiljutisel meditsiinikonverentsil.

"Oscari võitnud näitlejanna on nii "üle-botoxeeritud", et ta annab kosmeetilisele meditsiinile halva maine," ütles doktor Martin Braun.

40-aastane näitlejanna on tagasi tõrjunud väited, justkui oleks ta nahka silendava toote süste kasutanud. Hiljuti rääkis Nicole ühele ajakirjale, et ta pole kunagi „noa all käinud“, mainides lisaks, et tema portselanjume pole kunagi botoxisüsti nõela näinud. „Ma olen 100% loomulik,“ rääkis ta. „Mu näos pole midagi kunstlikku.“

Dr Braun aga, kes juhatab suurimat botoxi kliinikut Kanadas, väidab, et ta on veendunud, et austraallanna on olnud süstide entusiastlik ja pikaajaline kasutaja.

Botoxi tööpõhimõte seisneb selles, et see halvab teatud lihased näos ja takistab neil 4-6 kuu vältel kokku tõmbuda, mis vähendab kortsude väljapaistmist. Aga kui sellega liialdada, võib see muuta näo ilmetuks, mis võib näitlejatele nende töös probleeme valmistada.

„Tundub, et Nicole laseb endale botoxit süstida 2-3 nädalat enne suurt sündmust. Seepärast, kui ta näiteks läheb Oscarite jagamisel lavale, tundub ta nägu tardunud ja imelik,“ räägib doktor Braun.

Braun rääkis kosmeetikutest ekspertidele konverentsil, et ta näeb välja nagu nahkhiir, kellel on liiga palju kulme tõstetud. "Ta nutab, kui ta Oscarit vastu võtab, aga ükski lihas tema näos ei liigu."

/Toimetas: Merili Sultsing/