Nikki Beach Hispaania otsib suveks uusi tantsutüdrukuid! Kandideeri castingule!

20 kommentaari
Nikki Beach Hispaania otsib suveks uusi tantsutüdrukuid! Kandideeri castingule!

Maailmakuulus Nikki Beach on veelgi laienenud ning sel korral otsitakse tantsijaid lausa kolme luksuslikku rannaklubisse – Marbellasse, Ibizale ning Mallorcale. Juba viiendat hooaega toimuvad Eestis casting´ud ning sel aastal otsitakse veelgi rohkem tantsijaid! Kandideerimine toimub meili teel ning lõppvoor leiab aset Tallinnas. Tantsijaid otsitakse suveperioodiks mai-august!

Maailmakuulus Nikki Beach on veelgi laienenud ning sel korral otsitakse tantsijaid lausa kolme luksuslikku rannaklubisse  Marbellasse, Ibizale ning Mallorcale. Juba viiendat hooaega toimuvad Eestis casting´ud ning sel aastal otsitakse veelgi rohkem tantsijaid! Kandideerimine toimub meili teel ning lõppvoor leiab aset Tallinnas. Tantsijaid otsitakse suveperioodiks mai-august!

Kuidas kandideerida?

Selleks, et kandideerida, tuleb saata meil aadressile info@brilliancedance.com. Kandideerijatele edastatakse täitmiseks ankeet, mis tuleb tagasi saata koos kolme pildiga endast  kaks pilti täispikkuses ning üks portreepilt. Kandideerida saab 17. märtsini. Ankeetide põhjal valitakse välja kandidaadid, kes pääsevad lõppvooru, mis leiab aset neljapäeval, 21. märtsil kell 19.00 Klubis Teater. 

Mida lõppvoor endast kujutab?

Lõppvoorus vestlevad kõikide kandideerijatega Nikki Beachi esindajad, lisaks palutakse tüdrukutel ka gruppidena laval üles astuda, et demonstreerida on tantsuoskust žürii ees. Kuna lisaks päikeselistele kohtadele Marbellas ning Mallorcal on Nikki Beach selle aasta juunikuus avamas ka uut klubi Ibizal, siis otsitakse ka oluliselt rohkem tantsijaid! Žüriisse kuuluvad Nikki Beach esindajad, Klubi Teater esindajad ning Buduaari tegevjuht Marge Rahu!

Nii Teele kui ka Liina, kes mõlemad on Nikki Beachil mitmeid aastaid tantsinud, kinnitavad: “See on väga suur ning põnev väljakutse, mida lihtsalt ei saa käest lasta. Kindlasti soovitame kõikidel huvilistel, kes armastavad tantsida ja oma energiat publikuga jagada, osaleda julgelt selleaastasel castingul. Võitjatel tuleb tõenäoliselt meeldejäävaim suvi!”

See on Sinu võimalus! Ära lase seda käest!

Vaata allpool ka pilte!