OI, KUI EBAMUGAV! KUULUS sportlane sai piinlikul moel maailmakuulsaks

Shutterstock

rt.com

Venemaa jalgpallur ja võiduka Zenit jalgpalliklubi staarmängija Artem Dzjuba oli enne kuulus vaid jalgpalli ringkondades. Nüüd aga tunneb talle kaasa ja räägib temast kogu maailm.

Nimelt levib sotsiaalmeedias video, kus Artem rahuldab end voodis ning  teeb mõnulevaid hääli. Samal ajal mängib taustaks video, milles tähelepanelikumad fännid on ära tundnud Vene kuulsa ja seksika telenäo ja sportlaste intervjueerija Maria Orzuli hääle.  Väidetavalt on video filmitud eelmise aasta novembris.
Dzjuba ise pole levinud videot kommenteerinud, küll aga on tema sotsiaalmeedias kinni pandud võimalus kommenteerida pilte ning väidetavalt pidavat ta treenima  ja valmistuma eelseisvaks jalgpallilahinguks oma meeskonnast eraldi.  Ilmselgelt ei ole 32-aastasel sportasel hetkel kerge keskenduda spordile, sest sotsiaalmeedia on täis jalgpallihuumorit, mida tema kohta “kätega mängimise” teemadel visatakse.
Dzjuba lugu on kurb tõend selle kohta, et hoiatuskirjad, mis lubavad su pornograafilise sisuga videoid avaldada,  ei ole lihtsalt petukirjad, vaid võivad omada tegelikku tähendust ja keegi võib ka tegelikult sind läbi telefoni või arvuti jälgida.

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by @euro_scope on