Paljastavad PILDID: Selena Gomez, sa võiksid oma rinnad kinni katta

Paljastavad PILDID: Selena Gomez, sa võiksid oma rinnad kinni katta

Popstaar Selena Gomez näeb küll väga hea välja ning tänu kaunile figuurile võib ta kanda pea igat rõivaeset, ent sellegipoolest võiks teatud kirjutamata reeglitest kinni pidada. Esmaspäeval, 22. juunil jäi Selena paparatso kaamera ette pluusis, mis fantaasiale palju ruumi ei jätnud! Nimelt kandis Selena punast topikest, mille alla oleks kindlasti võinud vähemalt bikiinirinnahoidja panna. Laulja rinnad paistsid pluusist läbi ning tänu kõmufotograafidele on need pildid vallutanud ka interneti.

Popstaar Selena Gomez näeb küll väga hea välja ning tänu kaunile figuurile võib ta kanda pea igat rõivaeset, ent sellegipoolest võiks teatud kirjutamata reeglitest kinni pidada. Esmaspäeval, 22. juunil jäi Selena paparatso kaamera ette pluusis, mis fantaasiale palju ruumi ei jätnud!

Nimelt kandis Selena punast topikest, mille alla oleks kindlasti võinud vähemalt bikiinirinnahoidja panna. Laulja rinnad paistsid pluusist läbi ning tänu kõmufotograafidele on need pildid vallutanud ka interneti.

Samas võib kindel olla, et Selena valis niivõrd paljastava riietuse meelega – seega, tekib küsimus. Miks ta seda tegi ja kelle tähelepanu ta sellega võita tahtis?

Kas sina julgeksid sellise pluusiga fotograafide ette minna?