Palun! Siin on “Evian Summer Model 2013” finalistide esimene etteaste

Palun! Siin on “Evian Summer Model 2013” finalistide esimene etteaste

Kui sa soovid näha, kuidas finalistid teisi modellitööks vajalikke omadusi presenteerivad, siis oled oodatud laupäeval, 27. juulil Pärnu randa Monster Music Festivalile. Tule aita leida „publiku lemmik“!

Teie ees on üheksa kaunitari, kes pääsesid “Evian Summer Model 2013” finaali.

Laupäeval, 27. juulil selgitame taaskord välja parimad hobimodellid, keda kutsuda järgneva aasta jooksul Buduaari ajakirja moe- ja iluseeriatesse, kellele usaldada Buduaari Fashion Nightidel catwalki modellitöö, ning kes võiks juba sügisesel Buduaari Live turul olla säravaimad toodete promotüdrukud. Vaid üks neist saab olla “Evian Summer Model” tiitlivõitja ja seda kõikide voorude kokkuvõttes, millega finalistid Pärnu rannas Monster Music Festivali publikule ja žüriile esinema hakkavad.

Sel aastal on finaalis üheksa kaunitari mitte ainult sellepärast, et meie meelest on number üheksa ilusam kui kümme, vaid ka seetõttu, et üks väljavalitu otsustas loobuda. Teine loobuja andis aegsasti teada ja Julika Männik asemel sai edasi kohe järgmine keskmise kõrgeima hääletamise tulemuse saanud Kelly Ellermaa. Modellitöö on julgetele ja selles, et need ilusad inimesed seda on, saime veenduda teisipäeval, kui kutsusime tüdrukud Tallinnasse esimesele evian® vee reklaamfoto modellitööle.

Kuna “Evian Summer Model” hobimodelliotsingud on säravate naiste seas aasta-aastalt aina oodatumaks valimiseks saanud, siis leppisime juba eelmise aasta tüdrukute fotomeigi tegija Ave Kullamäega kokku, et selle aasta juulis sätib ta oma puhkuse nii, et ta oleks jälle meie päralt. Ave, kes on üks ütlemata armas inimene Avely Ilusalongist, otsustas sel aastal julgelt värve kasutada, sest tänavune päikeseline suvi  lihtsalt väärib seda. Tüdrukud ise oleksid ka oma loomulikus ilus niigi kenad.

Palmarium fotostuudio pildistaja Maksim Toome oskas oma laheda oleku ja kaasakiskuva muusikaga niivõrd mõnusa meeleolu luua, et finalistide esimene reklaamtöö paistis välja justkui oleks see neile igapäevane. Õnnestunud kaadreid oli palju, aga meie, Buduaari naised, otsustasime, mida teile avaldame.  Jälgisime lisaks ilule ka seda, kas foto rääkis meiega. Kuna tegemist oli evian®-i vee reklaamiga, siis just neilt kaadritelt leidsime me tüdrukute pilgust või kehahoiakust, et sooviks valida just selle vee poest, sest see kaunis naine arvab, et see on õige valik.

Vaata allolevat galeriid ja jääme lootma, et kiidad meie valiku heaks!

Kui sa soovid näha, kuidas finalistid teisi modellitööks vajalikke omadusi presenteerivad, siis oled oodatud laupäeval, 27. juulil Pärnu randa Monster Music Festivalile. Tule aita leida „publiku lemmik“!

Krista Maldur