PESUMODELLIST ESILEEDIKS: 7 fakti Melania Trumpi kohta

PESUMODELLIST ESILEEDIKS: 7 fakti Melania Trumpi kohta

USA presidendikandidaat Donald Trump on tänasest maailmale teada kui Ameerika Ühendriikide president, kuid kes on Ameerika uus esileedi Melania Trump? Siin on seitse fakti, mida sa Melania Trumpi kohta teada võiksid:

1. Endine modell, kes on alasti poseerinud

Melania tegeles oma nooruses modellindusega ning aastal 2000 poseeris ta Briti meesteajakirjale GQ alasti! Veel üks põnev fakt – ta tegi seda Donald Trumpi eralennukis. Melania Trump töötas varem nii Euroopas kui USAs modellina, kuid tegi ka aktifotosid.

USA väljaanne New York Post avaldas juulis mitu fotot, millest üks oli ka esikaanel, millel Melania Trump on alasti. Väidetavalt tehti need fotod 1995. aastal kunstilisel eesmärgil.

Pilt: Instagram

2. Võõrkeeled

Melania oskab rääkida lausa viit keelt, mis on üsnagi muljetavaldav. Nimelt valdab ta sloveeni, inglise, prantsuse, saksa ja serbia keelt.

3. Klassikaline esileedi

Melania on enda jaoks paika seadnud visuaali, kuidas avalikkus teda nägema peaks. Nimelt tahab ta saada järgmiseks Jackie Kennedyks ning seda teadis ta juba aastal 2000, mil ta ütles New York Times’ile antud intervjuus, et kui temast peaks kunagi saama USA esileedi, siis tahab ta olla väga traditsiooniline nagu olid ka näiteks Betty Ford ja Jackie Kennedy.

Pilt: Instagram

4. Teda peetakse taibukamaks kui Donaldit

Mitmed allikad on pooleldi naljaga öelnud, et neil poleks selle vastu midagi, kui Melaniast saab järgmine USA esileedi, ent tema abikaasa Donald Trump USA presidendina valmistab neile tõsist muret. 

5. Ta kasvatab oma pojast mini-Donaldit

Melania ja Donaldi üheksa-aastane poeg Barron armastab juba praegu kanda ülikonda ja lipsu ning vabal ajal mängib ta koos isaga golfi. Vaatamata oma noorele vanusele on poiss juba tänase seisuga näidanud välja oma üleolevat suhtumist – näiteks on ta mitmed oma lapsehoidjad ametist lahti lasknud ja siis uuesti ametisse palganud, et näha nende reaktsiooni.

6. Illegaal 

Kuigi Donald Trump on palavalt illegaalidevastane, töötas väidetavalt tema praegune abikaasa Ameerikasse tulles riigis illegaalina, omamata tööviisat. Samuti on sahistatud, et Melania teenis elatist mitte modelliagentuuris, vaid eskordina. Seda fakti ei ole kinnitatud. 

Pilt: Instagram

7. Sloveenia päritolu

Melania Trump kasvas üles Ida-Sloveenias Sevnica linnas. Kohalikud väidavad, et tema isa müüs autoosi ning ema töötas tehases, kus valmistati lasteriideid. Ema olevat õmblusmasinale valu andnud hiliste õhtutundideni. Melaniat märgati modellina, kui ta oli 17aastane. Ameerikasse kolis ta 1998. aastal, millal ta ka oma praeguse abikaasaga tutvus.