PILDID! 6 lapse ema Kim Zolciak pole kunagi nii peenike olnud

PILDID! 6 lapse ema Kim Zolciak pole kunagi nii peenike olnud

Endine tõsieluseriaali “Real Housewives of Atlanta” staar Kim Zolciak (36) on kuue imearmsa lapse õnnelik ema, kes näeb välja nagu bikiinimodell. Eelmise aasta 25. novembril sai Kim kaksikud ning vaid mõni kuu hiljem oli ta tagasi supervormis.  Viimasel ajal tundub justkui Kimi talje oleks veelgi peenikesemaks muutunud, mis omakorda on toonud kaasa kriitika laviini – nimelt on paljud Kimi Instagrami konto jälgijad veendunud, et ta töötleb end piltidel peenikesemaks kui ta tegelikult on.

Endine tõsieluseriaali “Real Housewives of Atlanta” staar Kim Zolciak (36) on kuue imearmsa lapse õnnelik ema, kes näeb välja nagu bikiinimodell. Eelmise aasta 25. novembril sai Kim kaksikud ning vaid mõni kuu hiljem oli ta tagasi supervormis.

Viimasel ajal tundub justkui Kimi talje oleks veelgi peenikesemaks muutunud, mis omakorda on toonud kaasa kriitika laviini – nimelt on paljud Kimi Instagrami konto jälgijad veendunud, et ta töötleb end piltidel peenikesemaks kui ta tegelikult on.

Kim postitas eelmisel teisipäeval oma Instagrami kontole foto, kus ta kannab liibuvaid pükse ning topikest, mis rõhutavad veelgi teema sipelgapihta ning kurvikat puusajoont. 

Mida sina arvad, kas Kim töötleb oma pilte või mitte?

Siin on veel mõned pildid Kimi Instagrami kontolt, mis on tehtud viimase kolme kuu jooksul: