PILDID! Carola Madis paljastas tõe oma raseduse kohta

Eesti meedias hiljuti välja kuulutatud info selle kohta, et Carola Madis ootab last, ei vasta sugugi tõele! Eesti veebimeedias ilmusid mõni aeg tagasi uudislood, kus kahtlustatakse, et Carola Madis ootab last. Et tõele jälile saada, võttis Buduaar Carolaga ise ühendust! Selgub, et Carola ei ootagi tegelikult last - tegu on näitemänguga. Carola rääkis Buduaarile sellest lähemalt.

Eesti meedias hiljuti välja kuulutatud info selle kohta, et Carola Madis ootab last, ei vasta sugugi tõele! Eesti veebimeedias ilmusid mõni aeg tagasi uudislood, kus kahtlustatakse, et Carola Madis ootab last. Et tõele jälile saada, võttis Buduaar Carolaga ise ühendust! Selgub, et Carola ei ootagi tegelikult last – tegu on näitemänguga. Carola rääkis Buduaarile sellest lähemalt.

Küsimuse peale, kas Carola on tõepoolest rase, vastab ta: “Kindlasti mitte. Tegemist oli kirjanik Neil Straussi ja tema tulevase abikaasa Ingridi ühise poissmeeste/tüdrukuteõhtu üritusega, kus Neili alterego Style (Neili alterego Style on pärit raamatust “The Game”) maeti Hollywoodi kuulsaimale kalmistule. Minul oli lihtsalt üks väike roll kogu näitemängust, millest lõppkokkuvõttes pannakse kokku video Neili fännide jaoks. Mina tutvusin Neiliga umbes viis aastat tagasi, täpsemalt ajal, mil temaga Eesti Playboy ajakirja jaoks artikli tegin ja me jäime pärast seda sõpradena edasi suhtlema,” kommenteerib Carola.  

Lisainfot Neil Straussi, Carola Madise ning kogu näitemängu kohta vaata siit

Vaata allpool ka pilte, kus Carola mängib rasedat ning kus ta on selline, nagu ta tegelikult täna välja näeb!

Karin Karu