PILDID: VIIMASEID PÄEVI lapseootel Mila Kunis näitas superfiguuri

PILDID: VIIMASEID PÄEVI lapseootel Mila Kunis näitas superfiguuri

Näitlejatest staarpaar Mila Kunis ja Ashton Kutcher said 2014 aasta 1. oktoobril esimest korda lapsevanemateks, mil nende perekonda sündis imearmas pisipreili, kes sai endale nimeks Wyatt Isabell. Hiljuti oma teist sünnipäeva tähistanud Wyatt on veel viimaseid päevi pere pesamuna, sest peagi peaks ilmavalgust nägema teine laps.

Näitlejatest staarpaar Mila Kunis ja Ashton Kutcher said 2014. aasta 1. oktoobril esimest korda lapsevanemateks, mil nende perekonda sündis imearmas pisipreili, kes sai endale nimeks Wyatt Isabell. Hiljuti oma teist sünnipäeva tähistanud Wyatt on veel viimaseid päevi pere pesamuna, sest peagi peaks ilmavalgust nägema teine laps.

Juba eelmise aasta oktoobris ringlesid Hollywoodi kuluaarides jutud Mila väidetavast rasedusest ning toona oli selge, et paar soovib tõepoolest last saada. Nüüd, aasta hiljem, on kõik läinud ootuspäraselt ning Mila beebikõht on kosunud viimse piirini.

Hiljuti jäi naine paparatso kaamera ette, ajades igapäevaseid toimetusi ning mis seal salata – ta näeb ka praegu suurepärane välja.