Poolt või vastu: vastab Stig Rästa

Buduaari uues rubriigis "Poolt või vastu" saad teada, mille poolt või vastu annavad oma hääle meie avaliku elu tegelased ja arvamusliidrid. Kroonika poolt aasta seksikaimaks meheks valitud Stig Rästa tunnistab, et ta on homoabielude vastu ja silikonrindade poolt. Loe lähemalt, miks ta nii arvab...

Buduaari uues rubriigis “Poolt või vastu” saad teada, mille poolt või vastu annavad oma hääle meie avaliku elu tegelased ja arvamusliidrid. Kroonika poolt aasta seksikaimaks meheks valitud Stig Rästa tunnistab, et ta on homoabielude vastu ja silikonrindade poolt. Loe lähemalt, miks ta nii arvab!

Suitsetamine

Stig: Vastu. Suitsetamine kahjustab sinu ja sind ümbritsevate inimeste tervist.

Silikoonrinnad

Stig: Poolt! Kui inimest enda juures midagi häirib ja selle häirimise põhjust saab muuta, siis miks mitte. Siinkohal pooldan ma tegelikult ennekõike plastilist kirurgiat, mitte ainult silikoonrindu.

Euroopa Liit

Stig: Poolt. Majandusele kasulik, lisaks on Euroopa piires reisimine oluliselt mugavam.

Homoabielud

Stig: Vastu, abielu on minu arvates püha liit mehe ja naise vahel. Ka tavaline kooselu ilma abieluta on perekond, millele kehtivad perekonnaseadusest tulenevad õigused.

Surmanuhtlus

Stig: Vastu, keegi ei saa otsustada teise inimese elu ja surma üle.

Rasvane toit

Stig: Vastu! Vahel on see muidugi väga maitsev, aga mõistusega tuleb aru saada, et see on tervisele kahjulikum kui rasvavaene toit.

Solaarium

Stig: Vastu, mina solaariumisse ei satu ja seetõttu ei oma selles vallas tegelikult mingisugust arvamust.

 

Küsitles: Annett Grossfeldt