Poplaulja Mia esineb juba sel laupäeval Buduaari turu afterparty’l

 

Andekas popmuusik Mia, kodaniku-nimega Kersti Kukk (24), on laulmist õppinud nii Meero laulustuudios kui WAF laulukoolis ning õpib siiani. "Muusika on see, mis paneb mu hinge naeratama, lavalolek südame kiiremini põksuma," tunnistab ta.  Tegus kauni-tar on löönud kaasa muusikalis Tuhka-triinu ja muusikalihittide kontsert-etenduses “Öölaps”. Samuti on arukas lauljatar lõpetanud Tartu Ülikooli riigiteaduste eriala. Lauljakarjääri alustas Mia suvel 2010. Tema esiksingel "Ingel mu kõrval“ lõi kohe laineid ja võitis paljude kuulajate südamed. Lugu võidutses raadio Elmar edetabelis 19 nädalat, samuti valiti Mia raadio Elmar poolt 2010. aasta parimaks naisuustulijaks. Meie kutsusime Mia laulma Buduaari turu ametlikule afterpartyle juba sel laupäeval Tartu ööklubisse „ Ahi“.


 

 

Andekas popmuusik Mia, kodaniku-nimega Kersti Kukk (24), on laulmist õppinud nii Meero laulustuudios kui WAF laulukoolis ning õpib siiani. “Muusika on see, mis paneb mu hinge naeratama, lavalolek südame kiiremini põksuma,” tunnistab ta.  Tegus kaunitar on löönud kaasa muusikalis Tuhka-triinu ja muusikalihittide kontsert-etenduses “Öölaps”. Samuti on arukas lauljatar lõpetanud Tartu Ülikooli riigiteaduste eriala. Lauljakarjääri alustas Mia suvel 2010. Tema esiksingel “Ingel mu kõrval“ lõi kohe laineid ja võitis paljude kuulajate südamed. Lugu võidutses raadio Elmar edetabelis 19 nädalat, samuti valiti Mia raadio Elmar poolt 2010. aasta parimaks naisuustulijaks. Meie kutsusime Mia laulma Buduaari turu ametlikule afterpartyle juba sel laupäeval Tartu ööklubisse „ Ahi“.

Mia, milline on olnud Sinu kõige meeldejäävam või huvitavam esinemine siiani?
Kindlasti on minu esimene esinemine midagi sellist, mis mulle alatiseks meelde on jäänud. Esinemise ajaks ei olnud helimees enam kaugeltki adekvaatses olekus ning sound oli olematu. Õnneks oli puldi taga sel hetkel ka DJ, kes siis olukorra päästis ning viimaste lugude ajal oli juba ok. Suur šokk oli aga küll, ei osanud sellist asja oodata, on, millest õppida. Oli tunne, et see on mu esimene ja viimane etteaste, kuid õnneks olid kokku lepitud juba esinemised Tallinnas, kus helitöö oli juba palju professionaalsem. Publik on tulnud artisti vaatama ja kui helimees ei saa oma tööga hakkama, siis see, kellega rahul ei olda, on ju artist. Lausa lust ja rõõm on esineda suurtel lavadel, kus on väga professionaalne meeskond ja helisüsteem.


Teatavasti müüakse Buduaari turul vähekasutatud riideid ja esemeid. Kuidas pooldad ise taaskasutust?
Pooldan. Milleks raisata raha ja riideid neid minema visates, kui kellegi vana võib olla mõne õnneliku inimese uus riideese. Mõistliku hinnaga ning alati on võimalus ka ise sinna midagi juurde lisada, kui loomingulisust natukenegi jätkub. Uusi riideid niisama naljalt ümber tegema ei hakka.


Kas oled ka ise müümas või külastamas Buduaari turgu Tartu Eedeni kaubanduskeskuses sel laupäeval?
Ma pole eriline riiete kappi koguja, seega olen kõik asjad, mis seisma jäänud, juba heategevusele andnud, nii et kahjuks mul pole praegu midagi müüma tulla. Aga tulen kindlasti sõbrannadega uudistama. Äkki leian midagi huvitavat:)


Kust ostad enda riided? On Sul oma kindel lemmikstiil, – bränd?
Lemmikbrändi mul ei ole. On nii mõnedki, millest on rohkem kui üks ese, kuid konkreetset ühte ei ole. Reisin üsna palju ning kui aega leian, ostan riideid ka välismaalt, ei ole eriline priiskaja, tihti saab ka väga soodsalt mõnusa asja soetada.


Milliseid riideid kannad laval? Pead Sa kellegagi nõu, kui oma esinemisriided valid, või Sul on oma stilist?
Lavariideid disainib mulle Arne Niit. Koos valime välja kangad, samuti ka ehted ja aksessuaarid. Olen proovinud nii mõndagi põnevat kostüümi, olen väga rahul tema töödega.


Milliseid lugusid on rahval võimalik kuulda sel laupäeval Tartu klubis „Ahi”,  kus toimub Buduaari turu ametlik afterparty?
Kindlasti tulevad esitusele minu lood, mis on ilmunud singlitena ja mida on kuuldud klubides ja raadiotes: esiksingel “Ingel mu kõrval”, mis nägi ilmavalgust aasta tagasi, lugu “Veel üks päev” ja heatujulugu “Hey”, mida ka inimesed innuga alati kaasa laulavad. Laulan ka lugusid oma esikalbumilt, mis peaks välja tulema veel sel aastal.

 


Tulge kindlasti kõik osa saama Buduaari turust Eedeni kaubandus-keskuses juba sel laupäeval kell 10.00-18.00 ja kaasa elama  fantastilisele Miale ööklubisse „Ahi“, kus toimub Buduaari ametlik afterparty.

Kuula Mia viimast singlit “Hey Hey!”.


Kohtumiseni Eedeni kaubanduskeskuses ja ööklubis „Ahi“!

 

Sandra Davõdov