Raadiohääl Fredi Filing: “Me kõik vajame uusi algusi”

Raadiohääl Fredi Filing: “Me kõik vajame uusi algusi”

Šarmantne Fredi Filing (27), kes on avalikkusele tuntud kui Sky Plusi raadiohääl ja üritustekorraldaja, rääkis Buduaarile uueaasta lubadustest ja nende vajalikkusest. Miks me just vana-aastaõhtul kipume endale uusi eesmärke seadma ja mida teha, et me neid ka järgida suudaksime. Fredi rääkis, kuidas tema seda teeb.

Šarmantne Fredi Filing (27), kes on avalikkusele tuntud kui Sky Plus raadiohääl ja üritustekorraldaja, rääkis Buduaarile uueaasta lubadustest ja nende vajalikkusest. Miks me just vana-aastaõhtul kipume endale uusi eesmärke seadma ja mida teha, et me neid ka järgida suudaksime. Fredi rääkis, kuidas tema seda teeb.

Fredi tõdeb, et igal aastalõpul liiguvad ka tema mõtted seljataha jääva kaheteistkümne kuu peale. Aeg teha kokkuvõtteid. “Minu jaoks on see aeg, mil ma tavapärasest rohkem püüan ennast kriitilise pilguga kõrvalt vaadata ja proovida aru saada, kas see punkt, kus ma parasjagu oma eluga olen, mind rahuldab või mitte. Õnneks pole veel sellist korda olnud, mil ma oleks endale sel hetkel rinnale patsutades mõelnud: „Yep Fredi, kõik on jumala hästi, you`re the man!“ Alati on midagi, mida enda juures paremaks muuta. Olgu see siis halb harjumus, hukkamõistev suhtumine endast erinevatesse inimestesse või midagi kolmandat. Kuigi ma ei kuku sel avastushetkel täpselt piiritletud lubadusi andma, teadvustan ma endale oma vigu nii ilustamata kui oskan ja võtan uue aasta eesmärgiks nendega tegeleda,” suhtub Fredi uusaasta lubadustesse mõistlikult. 

Et antud lubadused aga unarusse ei jääks, kirjutab Fredi need nähtavale kohale üles. “Kirjutan tehtud tähelepanekud iseenda kohta ka telefoni märkmetesse, et nad mind igapäevaselt jälitaks ja ennast meelde tuletaks. Arvan, et see on mõistlikum kui saluudiga õhku visatud range ja utoopiline lubadus, mis murdub esimese jaanuari tuumapohmellis.”

Miks just uueaasta lubadused? Miks ei võiks neid teha ükspuha millisel teisel päeval aastas? “Aastavahetus on romantiline hetk, mil seda teha. Samas tõesti, õnneks on seda soovi korral ka jaanuari kolmas teisipäev või suvaline pühapäev oktoobris. Tõsi on, et me vajame uusi algusi ja 1. jaanuar just seda täpselt ongi,” arvab Fredi.

Karin Karu