Rolf Junior:

Täna palusime buduaari küsimustele vastama kõmulise laulja Rolf Roosalu ehk Rolf Juniori, kellel ilmus möödunud nädalal debüütalbum „Ingel“.  
   

Täna palusime buduaari küsimustele vastama kõmulise laulja Rolf Roosalu ehk Rolf Juniori, kellel ilmus möödunud nädalal debüütalbum „Ingel“.

1. Kui sa saaksid olla üheks päevaks nähtamatu, siis mida sa ette võtaksid?
No kui ma juhuslikult peaksin olema ka sel samal päeval saates “Võta või jäta” siis uuriksin enne järele kuhu kasti see kõige suurem summa pandud sai. Kui aga ei, siis läheksin James Horner’i juurde koju ning kuulaksin ja naudiksin, kuidas uued muusikateosed sünnivad.

2. Mis on olnud sinu elu kõige piinlikum hetk?
Eks neid ole ikka olnud. Kõige piinlikumat ei mäleta. Aga väga piinlik on mul selle pärast, et oma esikalbumi “Ingel” tänusõnades unustasin ma tänada ühte väga olulist inimest – Anne Veskit. Ma tõesti ei tea, kuidas see meelest läks ja mul on selle pärast väga paha tunne siiani sees. Minu vabandused Anne ees!

3. Millal, mida ja kellele sa viimati valetasid?
Ma püüan mitte valetada. Kuna kõik valed, mis ma olen öelnud, on välja tulnud. See on alati nii, et mingil hetkel tuleb niikuinii välja. Seega pole mõtet. Ei taha valetada ja ei soovita seda ka teistel teha. Äärmisel juhul kasutan hädavale, aga ka see pole hea.

4. Mis oli viimases sms-is, mis sinu telefonile saabus?
Super plaat sul mees! Just ostsin! Väga vinge! Kaunist päeva!

5. Mis on see, mis sind enda juures kõige enam häirib?
See, et ma olen hakanud mingeid asju ära unustama. Näiteks jääb telefon koju ja see käib mulle rämedalt pinda, et kuidas on see võimalik. Nii noor inimene ja nii hajameelne.
Vahel usaldan inimesi ka liialt palju. Nüüd juba vähem, sest olen päris palju vastu “pükse” saanud. Kõige kindlam on usaldada iseennast.

6. Mis on kõige kallim asi, mille ostnud oled (peale auto ja maja)?
Ma arvan, et see on süntesaator Roland Fantom X7, mille hind küündib kusagil 50 000.- kanti. Sellega olen teinud nii mõnedki demod oma lauludele nagu näiteks “Ingel”.

7. Kas tahaksid olla natuke rikkam või natuke ilusam? Miks?
Ilusam? See pidavat ju vaataja silmades olema. Ma arvan, et ma tahan olla täpselt see kes ma olen. Sisemine ilu on palju tähtsam!
Rikkam? Iga asi omal ajal. Küll see päev ka ükskord kätte jõuab! Siis ostan oma emale ilusa maamaja kuskile linnaserva. Ma usun, et talle meeldiks kunagi seal väga oma vanaduspõlve veeta.

/Buduaar.ee peatoimetaja Merlyn Uusküla/

Vaata Rolfi 2008. aasta Eesti eurolaulu eelvoorus osalenud laulu: