Rubriik Pankrot: Evelyn Sepp võiks töötada suhtekorraldajana

8 kommentaari

Buduaari uus rubriik Pankrot uurib tuntud eestlastelt, kas nad on mõelnud, mis tööd nad teha oskaksid ja tahaksid, kui elu sunniks ametit vahetama.
Riigikogu liige ja tantsutäht Evelyn Sepp tunnistab Buduaarile, et tema sellele ei mõtle. Evelyn ütleb, et töö Riigikogus on sedavõrd väljakutsete rohke, et ta pole varuplaanidele mõelnud.

Tuhanded eestlased, ja võib olla, et sajad buduaarikad, ei pea enam varsti tööle minema. Põhjus on väga lihtne, suvel alguse saanud koondamis- ja pankrotilaine on maha niitmas paljusid ettevõtteid.  Kinnisvaramaaklerid, reklaamiagentuuride projektijuhid ja kõik teised spetsialistid, kes on oma tööd hästi teinud, peavad nüüd eriala vahetama. Aga mis võiks see uus töö olla?

Buduaari uus rubriik Pankrot uurib tuntud eestlastelt, kas nad on mõelnud, mis tööd nad teha oskaksid ja tahaksid, kui elu sunniks ametit vahetama. Riigikogu liige ja tantsutäht Evelyn Sepp tunnistab Buduaarile, et tema pole sellele mõelnud. Evelyn ütleb, et töö Riigikogus pakub sedavõrd palju väljakutseid, et tal pole varuplaane.

Lisaks Riigikogu tööle juhib Evelyn ka kahte spordialaliitu ning tänu heale suhtlemisoskusele ja kogemustele on saanud pakkumisi suhtekorraldusega tegelemiseks. ” Mulle tehti enne valimisi raskesti äraöeldavaid pakkumisi suunduda tööle erasektorisse suhtekorralduse sfääri”, räägib Evelyn, kes pole siiski oma poliitikukarjääri jooksul ametivahetust tõsiselt kaalunud.

“Öeldakse küll, et rege rauta suvel ja vankrit talvel, ja et elus peaks igaks asjaks valmis olema, aga ma tõesti ei ole pead eriti murdnud selle üle, et mis  siis oleks, kui oleks  vaja midagi muud teha”, tunnistab ta. ”Kogemused, kontaktid ja võime end raskes olukorras ikka ja jälle üles töötada on küllap väärt omadus, mis elus alati kasuks tuleb. Eks näis, millal seda järgmisel korral vaja võiks olla”, ütleb Evelyn. 

/Marge Rahu/