Sarah Jessica Parker ei oska ennast meikida

10 kommentaari

Sarjas „Seks ja linn“ Carrie Bradshaw’d mänginud näitlejanna Sarah Jessica Parker pole eraelus sugugi nii trenditeadlik kui tema kehastatud tegelaskuju. „Ma ei oska isegi oma juukseid föönitada ega meiki teha!“ vahendab Entertainmentwise näitlejanna sõnu. „Ma ei tee kunagi maniküüri. Kannan küünelakki kaks korda kümne aasta jooksul.“

Sarjas „Seks ja linn“ Carrie Bradshaw’d mänginud näitlejanna Sarah Jessica Parker pole eraelus sugugi nii trenditeadlik kui tema kehastatud tegelaskuju.

„Ma ei oska isegi oma juukseid föönitada ega meiki teha!“ vahendab Entertainmentwise näitlejanna sõnu. „Ma ei tee kunagi maniküüri. Kannan küünelakki kaks korda kümne aasta jooksul.“

„Tunnistan, et oskan vinne peita, ripsmetušši ning silmalainerit kasutada, aga juukseid oskan ainult hobusesabasse seada ja see on ka kõik,“ rääkis Parker.

Näitlejanna lisas, et vastupidiselt paljudele teistele Hollywoodi kuulsustele ei kavatse ta oma hea välimuse säilitamiseks ilukirurgi noa alla minna.

43-aastane Parker ei kavatse ka kortse silendavaid Botoxi-süste teha, vaid tahab sujuvalt vananeda. „Hindan loomulikku vananemist – ja muidugi võimalikult paljude kortsuvastaste kreemide ostmist!“ lõpetas näitlejanna.

/Buduaar.ee/